پیش بینی قیمت آینده ایپ کوین Ape coin تا سال ۲۰۲۵

پیش بینی قیمت آینده ایپ کوین

فهرست محتوا

ارز دیجیتال Ape Coin یک توکن NFT روی بلاک‌چین اتریوم  است که با ظرفیت محدود ۱ میلیارد کوین در ماه مارس ۲۰۲۲ وارد بازار شد. قیمت اولیه آن ۵ دلار بود اما با توجه به استقبال بالایی که از آن شد به سرعت رشد کرد و توانست در ۲۸ آپریل بالاترین رکورد قیمت یعنی ۲۷.۵ دلار را لمس کند. اما چند روز بعد از این رکورد، سقوط قیمت Ape Coin شروع شد و حالا با قیمت کمتر از ۶ دلار خرید و فروش می‌شود. آینده ارز دیجیتال Ape Coin حالا تا حد زیادی مبهم است و بسیاری از پیش‌بینی‌های قبلی زیر سوال رفته‌اند.

اما آیا این فقط یک افت مقطعی است و ارز دیجیتال Ape Coin باز هم به کانال‌های بالاتر از ۱۰ دلار بر می‌گردد؟ برای جواب این سوال، آشنایی بیشتر با این توکن ERC-20 و بررسی قیمت آینده ایپ کوین ادامه این مطلب را دنبال کنید. (چنانچه تمایل به خرید ایپ کوین و مشاهده قیمت آن دارید، می‌‎توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

آشنایی با ایپ کوین

ارز دیجیتال Ape Coin یک توکن NFT مبتنی بر اتریوم است که توکن حاکمیتی و کاربردی اکوسیستم ایپ (Ape) محسوب می‌شود. پروژه Ape Coin یک DAO یا سازمان خودمختار غیرمتمرکز است که در آن کاربران و مالکان این توکن در مورد نحوه اداره آن تصمیم‌گیری می‌کنند. این پروژه غیرمتمرکز از سوی Bored Ape Yacht Club که یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های NFT است پشتیبانی می‌شود و به دارندگان آن یک توکن NFT هدیه داده می‌شود.

ارز دیجیتال Ape Coin به کاربران امکان دسترسی به بخش‌هایی از اکوسیستم ایپ، مثل بازی‌ها و بعضی خدمات را می‌دهد که بدون داشتن آن در دسترس کاربران قرار ندارند. توکن Ape Coin در هنگام معرفی و عرضه به سرعت توانست محبوبیت زیادی کسب کند و بسیاری از چهره‌های شناخته شده و افراد مشهور از آن استقبال کردند. این موضوع باعث رشد سریع قیمت آن در بازار داغ ارزهای دیجیتال در ابتدای سال ۲۰۲۲ شد.

همچنین بخوانید: ارز ایپ کوین چیست و چه مزایایی دارد؟

تاریخچه تغییرات قیمت ارز دیجیتال Ape Coin

ارز دیجیتال Ape Coin درست در اوج بازار گاوی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ معرفی شد. قیمت اولیه آن فقط ۵ دلار بود اما به سرعت مورد استقبال بسیاری از سلبریتی‌ها و افراد مشهور قرار گرفت و بازار داغی پیدا کرد. در کمتر از یک ماه قیمت آن بیشتر از ۲۰۰% رشد داشت. این رشد در ماه بعد هم ادامه یافت تا به بالاترین قیمت ۲۷.۵ دلار برسد.

اما درست چند روز بعد از این رکورد قیمت سقوط بازار ارزهای دیجیتال شروع شد. در حالی که پیشتر بازار NFT تا حد زیادی در نوسانات بازار ارزهای دیجیتال ثبات نشان می‌داد، اما این بار پس از یک تقلای اولیه قیمت Ape Coin در آخر ماه اپریل، با شروع ماه می این توکن NFT هم مانند بقیه ارزهای دیجیتال از بازار خرسی بی‌نصیب نماند.

در هنگامی که ارز دیجیتال Ape Coin به رکورد بالاترین قیمت خود رسید سرمایه بازار آن به ۷.۵ میلیارد دلار رسیده بود. در حال حاضر این سرمایه حدود ۱.۸۱ میلیارد دلار است که نشان می‌دهد تا چه حد سرمایه‌گذاران و معامله‌گران آن تحت فشار فروش قرار گرفته‌اند. با این حساب آینده ape coin مایوس‌کننده خواهد بود؟

ایپ کوین

سقوط ارزهای دیجیتال و بازار NFT

عوامل گوناگونی در سقوط بازار ارزهای دیجیتال نقش دارند. از افزایش نرخ بهره فدرال ریزرو آمریکا و بازدهی بالاتر سرمایه‌گذاری روی محصولات مالی متمرکز به نسبت قبل گرفته تا بحران‌های بین‌المللی و افزایش تورم و قیمت‌ها در بازارها، همه ضربه‌های مهلکی به بازار ارزهای دیجیتال وارد کرده‌اند.

ارز دیجیتال Ape Coin تا پیش از سقوط بازار ارزهای دیجیتال توانسته بود با سرمایه بازار بیشتر از ۷ میلیارد دلار بزرگ‌ترین توکن NFT موجود در بازار باشد. نکته جالب اینکه با وجود سقوط فاحش قیمت این ارز دیجیتال، همچنان جایگاه و فاصله خود با توکن‌های NFT دیگر را حفظ کرده است.

سقوط ارزهای دیجیتال و بازار nft

به عبارت دیگر این سقوط بیشتر از اینکه اطلاعاتی راجع به ارز دیجیتال Ape Coin به دست بدهد، نشان می‌دهد این توکن NFT هم مانند بقیه ارزهای دیجیتال، اگرچه کمی با تاخیر، در روندهای نزولی و بازار خرسی دچار افت شدید می‌شود. با اینکه پیش‌بینی‌های آینده ارز دیجیتال Ape Coin مربوط به قبل از سقوط بازار ارزهای دیجیتال است، بیشتر این پیش‌بینی‌ها حاکی از رشد قیمت آن در ماه‌ها و سال‌های بعد هستند.

در ادامه چند پیش‌بینی قیمت Ape Coin که توسط موسسات تحلیل و پیش‌بینی‌ قیمت ارزهای دیجیتال شناخته‌شده ارائه شده‌اند مرور می‌شود.

بیشتر بخوانید: توکن nft چیست

پیش‌بینی قیمت آینده ایپ کوین در سال ۲۰۲۲

پیش‌بینی‌های قیمت ارزهای دیجیتال بر اساس تحلیل‌ها و پارامترهای مختلفی انجام می‌شوند. اگرچه این پیش‌بینی‌ها توسط موسسات معتبر و معامله‌گران حرفه‌ای مطرح می‌شوند، هرگز به صورت کامل و صددرصدی قابل اعتماد نیستند. با در نظر گرفتن این واقعیت که بازار ارزهای دیجیتال بیشترین نوسان بین بازارهای مختلف را دارد، معامله و سرمایه‌گذاری در آن به همان اندازه که سودآوری دارد ریسک بالایی هم دارد.

apecoin-future-3

پیش‌بینی جامعه کاربران کوین‌مارکت‌کپ

پیش‌بینی‌های جامعه کاربران کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap) در گذشته تا ۸۰% درست از آب در آمده است. بر اساس این پیش‌بینی که توسط ۳۴۰۰ معامله‌گر حرفه‌ای ارائه شده است، با وجود سقوط آشکار ارز دیجیتال Ape Coin در ماه جاری، در پایان ماه وضع بهتر خواهد شد و قیمت آن در ماه می روی ۷۸/۱۶ دلار بسته خواهد شد. اگر این پیش‌بینی درست باشد، معامله‌گرانی که حالا با قیمت حدود ۶ دلار روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند در کمتر از ۳ هفته سود قابل‌توجهی خواهند برد.

پیش‌بینی کریپتوپریدیکشنزدات‌کام

موسسه پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال کرپیتو پریدیکشینز دات‌ کام (CryptoPredictions.com Projections) اعلام کرده قیمت ارز دیجیتال Ape Coin در ماه می به ۳۴/۱۴ دلار می‌رسد و کف حمایتی آن روی قیمت ۷۵/۹ دلار بسته می‌شود. بر اساس این پیش‌بینی متوسط قیمت آن در ماه جاری ۴۷/۱۱ دلار خواهد بود.

در ماه‌های بعدی روند رشد قیمت Ape Coin به تدریج ادامه خواهد یافت و تا دو ماه دیگر به ۱۶ دلار می‌رسد. اما در سه ماهه سوم سال آینده ارز دیجیتال Ape Coin دوباره با افت همراه خواهد بود و قیمت آن در کانال بین ۱۲ تا ۱۳ دلار قرار می‌گیرد.

در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۲ قیمت Ape Coin باز هم شاهد افت و خیز خواهد بود و در اکتبر به بالاترین قیمت ۵۹/۱۶ دلار می‌رسد و در پایان سال قیمت روی ۲۱/۱۷ دلار بسته می‌شود. بر اساس پیش‌بینی کریپتوپریدیکشنزدات‌کام روند رشد آینده ایپ کوین تدریجی خواهد بود اما همچنان در سال ۲۰۲۳ ادامه پیدا می‌کند.

رمز ارز ایپ کوین

پیش‌بینی فایندر پنل

یکی دیگر از وبسایت‌های تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال، فایندر پنل است که پیش‌بینی خوشبینانه‌تری درباره عملکرد قیمت Ape Coin در سال جاری دارد. بر اساس این پیش‌بینی قیمت این ارز دیجیتال تا انتهای امسال به ۲۷ دلار می‌رسد و به‌این‌ترتیب به بالاترین قیمت همیشه آن نزدیک می‌شود. اما همه اعضای پنل چنین رویکردی ندارند و بسیاری از آنها ارز دیجیتال Ape Coin را جدی نمی‌گیرند.

پیش‌بینی قیمت ایپ کوین در سال ۲۰۲۳

یکی از سایت‌های معتبر تحلیلی دیگر که پیش‌بینی قیمت و روندهای بازار ارزهای دیجیتال ارائه می‌دهد آنالیتیک‌ اینسایت است که آینده ارز دیجیتال Ape Coin را بسیار خوشبینانه در نظر می‌گیرد. بر اساس این پیش‌بینی در سال ۲۰۲۳ رشد ارز دیجیتال Ape Coin با شدت ادامه پیدا می‌کند و به بالاترین قیمت همیشه ۱۵۰ دلار می‌رسد. رکورد قیمت این توکن NFT در سال‌های بعد از آستانه ۲۳۵ دلار هم می‌گذرد. با این نگرش در سال ۲۰۲۵ کف قیمت ارز دیجیتال Ape Coin حدود ۳۱۵ دلار و بالاترین قیمت همیشه آن ۴۳۰ دلار خواهد بود.

پیش‌بینی آینده ایپ کوین تا سال ۲۰۲۵

ارز دیجیتال Ape Coin با اینکه محبوبیت بالایی کسب‌ کرده است، همچنان یکی از توکن‌های NFT است که به‌عنوان یک میم اینترنتی عمل می‌کند. جامعه کاربران Ape Coin در حال گسترش کاربردها و کارایی این ارز دیجیتال است تا بتواند ارزش آن در مقابل توکن‌های دیگر NFT را نشان بدهد. دو رویکرد مثبت و منفی در پیش‌بینی بلند مدت قیمت این ارز دیجیتال دیده می‌شود که در ادامه نمونه‌هایی از هر دو آنها معرفی می‌شود.

عوامل گوناگونی بر تغییرات قیمت این ارز دیجیتال تاثیر دارد. جدا از بازار کلی ارزهای دیجیتال و اتریوم که نشان داده تاثیر مستقیم روی عملکرد قیمت Ape Coin دارد، پیشرفت و رواج تکنولوژی‌های متاورس، توسعه وب۳ و همچنین اضافه‌شدن کارکردهای واقعی برای آن می‌توانند باعث افزایش قیمت آن بشوند. اما به هر ترتیب قیمت آینده ارز ape coin درست مثل اتریوم و ارزهای دیجیتال عمده در حال حاضر مورد پرسش قرار گرفته است.

پیش بینی آینده ایپ کوین تا سال 2025

پیش‌بینی بلند مدت قیمت Ape Coin با رویکرد منفی

پایگاه تحلیل قیمت تک‌نیوزلیدر یکی از منابعی است که با بدبینی پیش بینی قیمت آینده ارز ایپ کوین را مطرح می‌کند. بر اساس این پیش‌بینی قیمت Ape Coin در سال ۲۰۲۲ تا میانگین قیمت ۳۹/۰ دلار افت خواهد داشت. قیمت این توکن NFT در سال ۲۰۲۳ رشد تدریجی را تجربه کرده و با میانگین قیمت ۵۴/۰ دلار و حداکثر قیمت ۶۶/۰ دلار خرید و فروش خواهد شد.

بر اساس این پیش‌بینی در سال ۲۰۲۴ قیمت Ape Coin وارد بازار گاوی می‌شود و قیمت آن در انتهای این سال به بالاترین قیمت دو ساله ۹۳/۰ دلار خواهد رسید. این رویکرد میانگین قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۴ را بین ۷۶/۰ تا ۷۸/۰ دلار پیش‌بینی می‌کند.

تک‌نیوزلیدر سال در پیش‌بینی خود وعده می‌دهد که در سال ۲۰۲۵ ارز دیجیتال Ape Coin بالاخره می‌تواند از کانال ۱ دلار عبور کند و حداکثر ارزش آن در این سال به ۳۱/۱ دلار خواهد رسید. میانگین قیمت آینده ارز ایپ کوین (ape coin) در سال ۲۰۲۵ کمی بیشتر از ۱ دلار خواهد بود.

پیش بینی بلند مدت قیمت ape Coin با رویکرد منفی

پیش‌بینی بلند مدت قیمت Ape Coin با رویکرد مثبت

بیشتر پیش‌بینی‌های قیمت سال ۲۰۲۲ که در این مطلب معرفی شدند با رویکرد مثبت انجام شده‌اند و در مجموع سایت‌ها و پایگاه‌های تحلیلی ارزهای دیجیتال رویکرد خوش‌بینانه‌ای به عملکرد این ارز دیجیتال محبوب در آینده دارند.

وبسایت پرایس‌پریدیکشنز یکی از پایگاه‌های تحلیل قیمت ارز دیجیتال است که رویکرد خوشبینانه و مثبتی به عملکرد آینده ارز دیجیتال Ape Coin دارد. مطابق این پیش‌بینی میانگین قیمت Ape Coin در سال ۲۰۲۳ حدود ۶۶/۲۸ دلار خواهد بود و حداکثر قیمت معامله آن ۵۲/۳۳ دلار هم خواهد رسید.

بر اساس این پیش‌بینی روند افزایش قیمت Ape Coin در سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد یافت. حداقل قیمت این توکن NFT در سال ۲۰۲۴ به ۴۰/۳۹ دلار خواهد و حداکثر قیمت آن ۴۰/۴۷ دلار، با میانگین قیمت ۸۴/۴۰ دلار خواهد بود.

سال ۲۰۲۵ برای سرمایه‌گذاران Ape Coin سالی پربار خواهد بود و بالاترین قیمت همیشه ۸۲/۶۹ دلار برای آن در این سال ثبت خواهد شد. میانگین قیمت Ape Coin در سال ۲۰۲۵ حدود ۶۹/۶۱ دلار خواهد بود. با این حساب سرمایه‌گذارانی که حالا روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری بلند مدت کنند در یک بازه سه ساله بازدهی ۱۰ برابری خواهند داشت.

پیش بینی بلند مدت قیمت ape Coin با رویکرد مثبت

جمع‌بندی

نوسان و افت و خیزهای فاحش قیمت در بازار ارزهای دیجیتال برای معامله‌گران تازگی ندارد. در این تغییرات قیمت بسیاری از معامله‌گران سودهای هنگفتی کرده و بسیاری هم با ضررهای سنگین مواجه می‌شوند. در نوسانات اخیر بازارهای دیجیتال بازار NFT کمتر دستخوش تاخیر می‌شد و بسیاری از معامله‌گران آن را نقطه امنی برای خروج سرمایه در نوسانات بالا در نظر می‌گرفتند. اما با سقوط این بازار پس از یک تاخیر چند روزه به دنبال سقوط ارزهای دیجیتال، معلوم شد این بازار هم نمی‌تواند محل مناسبی برای ذخیره ارزش در روندهای نزولی بازار رمزارزها باشد. اگرچه با افت فاحش و سقوط قیمت‌ها، آینده ایپ کوین تا حد زیادی با چالش همراه است، بهتر است به این واقعیت که افت ارزش در تمام بازارها جریان دارد توجه داشته باشیم.

ارز دیجیتال Ape Coin از محبوب‌ترین توکن‌های NFT است و بین این ارزهای دیجیتال متمایز معمولا جایگاه اول و دوم را دارد. حتی با افت قیمت قابل توجه فعلی هم همچنان این ارز دیجیتال جایگاه خود و فاصله با رقبا را حفظ کرده است. به‌این‌ترتیب معامله‌گرانی که به دنبال خرید و فروش و فعالیت در بازار NFT هستند همچنان می‌توانند روی Ape Coin به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های معاملاتی حساب کنند.

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

آینده پولکادات
استیکینگ اتریوم
آینده ارز دیجیتال گالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

محبوب‌ترین کوین‌ها