آشنایی با ارز بیفی فایننس

beefy-finance-02

فهرست محتوا

بازار دیفای مملو از پلتفرم‌هایی است که امکان به حداکثر رساندن سود را به کاربران می‌دهند. اما بهینه‌سازی بازده بلاکچین به اجرای چندین تراکنش هم‌زمان نیاز دارد. به همین دلیل است که گروه‌های توسعه‌دهنده بر روی آسان‌تر کردن این فرآیند کار می‌کنند. یکی از موثرترین پیشرفت‌ها مربوط به ترکیب‌کننده‌های خودکاری مانند بیفی فایننس (Beefy Finance) است. این پروتکل امکان دستیابی به سودهای سریع‌تر و ارزان‌تر را با تلاش کمتر فراهم می‌کند. در این مطلب به این موضوع می‌پردازیم که Beefy Finance چیست، چگونه کار می‌کند و چه ویژگی‌های مختلفی دارد.

بیفی فایننس چیست؟

بیفی فایننس یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز و چند زنجیره‌ای است که به شبکه بلاکچین محدود نمی‌شود. همچنین یک بهینه‌ساز بازده است که امکان کسب سود مرکب از دارایی‌های دیجیتال را به کاربران می‌دهد. این ارز دیجیتال از زمان آغاز به کار خود متعهد شد تا بیشترین درصد بازده سالانه (APYs) را به روشی کارآمد و ایمن ارائه دهد. این امر به افزایش بازده کاربران از انواع برنامه‌های کاربردی مبتنی بر دیفای و بازارساز خودکار (AMM) می‌انجامد.

این شبکه به‌عنوان یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) طراحی شده است. بنابراین هرکسی که کوین‌های آن را در اختیار دارد، می‌تواند در تصمیمات حاکمیتی آن شرکت کند. علاوه بر این، یک پاداش فارمینگ با بازده ترکیبی دارد که برابر با میزان سپرده اولیه دارایی شما است. به عبارت دیگر، بیفی فایننس یک ترکیب‌کننده خودکار (autocompounder) است که سود بازده شما را می‌گیرد و آن را برای افزایش سود شما دوباره سرمایه‌گذاری می‌کند.

Beefy Finance یک گروه قوی از توسعه‌دهندگان، بازاریابان و کارشناسان مالی باتجربه دارد. این گروه توسط بنیان‌گذاران آن یعنی سایمون وو (Simon Wu) و آلکس سان (Alex Sun) هدایت می‌شوند که هر دو تجربه زیادی در صنعت ارزهای دیجیتال دارند.

بیفی فایننس چگونه کار می‌کند؟

ارز دیجیتال Beefy Finance دارای ۳ بخش و اجزای اصلی است که نحوه عملکرد آن را تعیین می‌کنند. در ادامه مطلب با این سه بخش اساسی پروژه ارز دیجیتال Beefy Finance آشنا خواهید شد.

۱. خزانه‌ها (Vaults)

در صرافی‌های غیرمتمرکز ارز دیجیتال (DEX ها) می‌توانید به صورت دستی برداشت کنید، به طور مستمر دوباره سرمایه‌گذاری کنید، یا ارزهای دیجیتال بیشتری به دست آورید. خزانه‌های بیفی می‌تواند این کار را به صورت خودکار و در بالاترین فرکانس ممکن انجام دهد.

هر خزانه دارای یک استراتژی منحصر به فرد است که در ساختار زیربنایی آن یک کد قرارداد هوشمند وجود دارد. علاوه بر این، هدف Vaults خودکار کردن فرآیند سرمایه‌گذاری و سرمایه‌گذاری مجدد وجوه و کمک به دستیابی به سود مرکب با نرخ‌های بالا است. در پلتفرم بیفی فایننس سه نوع خزانه تک دارایی، استیبل کوین و استخرهای نقدینگی وجود دارد.

ممکن است با انتخاب یک دسته از منوی کشویی در وب‌سایت آن، خزانه‌ها را ببینید. هر یک از این خزانه‌ها نشان‌دهنده یک جفت توکن در یک استخر نقدینگی یا یک توکن منفرد از طریق پلتفرم‌های وام است که منحصراً در زنجیره هوشمند بایننس در دسترس است.

۲. فرآیند حاکمیتی

هر یک از اعضا و کاربران بیفی فایننس می‌تواند با شبکه همکاری کند و روش‌های حکمرانی و رأی‌گیری جدید را به گروه ارائه دهد. در این مرحله، گروه Beefy نیازهای خزانه را از طریق یک انجمن رسمی بررسی می‌کند که در آن هرکسی می‌تواند نیازهای خاص خود را منتشر کند.

۳. لانچ پول (Launchpool)

پروژه Beefy برای ارتقای پروژه‌های خود در زنجیره هوشمند بایننس از یک عرضه اولیه کوین استفاده کرد. درنتیجه، شبکه انواع خاصی از لانچ پول‌ها را تحت‌فشار قرار می‌دهد تا از طریق کوین‌های مختلف، بالاترین درصد بازده سالانه ممکن را به مصرف‌کنندگان ارائه دهند.

ویژگی های بیفی فایننس

ویژگی‌های کلیدی زیر می‌تواند Beefy Finance را از بقیه اکوسیستم دیفای متمایز کند.

  • هدف آن بهینه‌سازی و به حداکثر رساندن عملکرد فارمینگ به طور خودکار است. این امر می‌تواند بیشتر درآمد شبکه‌ها را به سرمایه‌گذاران بر روی ارز دیجیتال BIFI برگرداند که شما را واجد شرایط دریافت بخشی از سود شبکه می‌کند.
  • بازده را با استفاده از سیستم خزانه‌ها بهینه می‌کند. این پلتفرم بیش از ده توسعه‌دهنده قرارداد هوشمند را استخدام می‌کند. آن‌ها خزانه‌ها، قراردادهای هوشمند جدید و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری را قبل از انتشار برای عموم آزمایش و تایید می‌کنند.
  • بیفی فایننس از چندین بلاکچین پشتیبانی می‌کند و آن را به سازگارترین پلتفرم کریپتو تبدیل می‌کند.
  • از ارزهای دیجیتال به عنوان نقدینگی استفاده کرده و آن‌ها را در سیستم خزانه ترکیب می‌کند.
  • کاربران می‌توانند از این ارز دیجیتال برای رای دادن و تاثیرگذاری بر تصمیمات مربوط به پلتفرم استفاده کنند.
  • کارمزدهای اندکی دریافت می‌کند. همچنین چندین استراتژی را ارائه می‌دهد که از طریق سایر بهینه‌سازهای بازده در دسترس نیستند. به عنوان مثال، جفت ارزهای منحصر به فرد زیادی در استخر نقدینگی Beefy وجود دارد.
  • بیفی فایننس توسط Trust Wallet، کیف پول غیرمتمرکز رسمی بایننس پشتیبانی می‌شود که به افزایش اعتماد و مشروعیت کلی آن کمک می‌کند.

ارز دیجیتال بیفی فایننس

سهم افراد واجد شرایط دریافت سود سپرده در اکوسیستم مالی بیفی فایننس با ارز دیجیتال BIFI ارائه می‌شوند. این امر به دارندگان این کوین اجازه می‌دهد از درآمدهای اکوسیستم بهره‌مند شوند. این توکن حاکمیتی BEP-20 بومی است که به عنوان کارمزد تراکنش برای تراکنش‌های خزانه نیز عمل می‌کند.

این پلتفرم با توزیع بخش کوچکی از درآمد Vault بین دارندگان توکن‌های BIFI درآمد کسب می‌کند. علاوه بر این، دارندگان آن این قدرت را دارند که به ایده‌ها رای دهند و در نحوه تصمیم‌گیری شبکه تاثیر داشته باشند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند این ارز دیجیتال را در خزانه‌های مختلف و برای کسب BIFI اضافی استیکینگ کنند.

بیفی فایننس پلتفرم خود را در سپتامبر ۲۰۲۰ معرفی کرد و این روزی است که توکن حاکمیتی آن نیز فعال شد. اولین خزانه Beefy هم در اکتبر سال ۲۰۲۰ و به وسیله یک گروه ناشناس از افراد مختلف تاسیس شد.

توکنومیک ارز دیجیتال بیفی فایننس

ارز دیجیتال بومی Beefy Finance یک توکن حاکمیتی با محدودیت عرضه کلی ۸۰.۰۰۰ کوین است. منبع گردش آن به صورت ۷۲.۰۰۰ BIFI برای کاربران و ۸۰۰۰ برای گروه سازنده توزیع می‌شود تا توسعه سریع و نوآوری پروتکل‌های خود را تضمین کند. ارزش بازار این ارز دیجیتال حدود ۱۰۹.۶ میلیون دلار است.

علاوه بر این، دارندگان ارز دیجیتال BIFI می‌توانند در فرآیند تصمیم‌گیری پلتفرم به عنوان بخشی از ساختار حاکمیتی شرکت کنند. کاربران با قرار دادن ارزهای دیجیتال BIFI در استخر مدیریت Beefy نیز سود کسب خواهند کرد. علاوه بر این، مشتریان می‌توانند درصدی از کارمزد عملکرد خزانه‌های بیفی فایننس را از طریق فارمینگ دریافت کنند.

درنهایت، از آنجایی که BIFI کاملا از قبل استخراج شده است و عرضه محدودی دارد. بنابراین کاربران نمی‌توانند آن را استخراج کنند، اما ممکن است آن را از طریق پلتفرم‌های مختلف داخلی و خارجی خریداری کنند. ارز دیجیتال BIFI در چندین صرافی ازجمله پلتفرم‌های متمرکز و غیرمتمرکز هم وجود دارد. شما می‌توانید BIFI را از صرافی داخلی راستین خریداری کنید.

beefy-finance-01

پیش بینی قیمت ارز بیفی فایننس

همان‌طور که مشاهده کردید، مبانی Beefy Finance بسیار قوی هستند. همچنین یک جامعه کاربری در حال رشد، یک گروه توسعه‌دهنده قوی و یک پروتکل با طراحی بسیار خوب دارد. اما بر کسی پوشیده نیست که قیمت ارزهای دیجیتال می‌تواند بسیار پرنوسان باشد. درواقع، نوسانات یکی از مشخصه‌های تعیین‌کننده کلاس و رتبه هر دارایی دیجیتال است. اما قیمت کوین‌ها می‌تواند در طول یک روز یا حتی یک ساعت به شدت بالا و پایین شود.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال Beefy Finance در سال ۲۰۲۳ فضای زیادی را برای گسترش نشان می‌دهد. درنتیجه، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که قیمت BIFI به دلیل مشارکت‌های احتمالی و ابتکارات جدید آن به زودی از ۸۵۴.۳۲ دلار هم فراتر برود. با این حال، باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا شاخص قدرت نسبی BIFI از منطقه فروش بیش از حد فروش خارج می‌شود یا خیر. با توجه به نوسانات بازار، BIFI با حداقل قیمت معاملاتی ۶۸۳.۴۵ دلار و متوسط قیمت معاملاتی ۷۵۱.۸۰ دلار معامله می‌شود.

بازار کریپتوکارنسی به شدت بی‌ثبات است که پیش‌بینی قیمت بیفی فایننس را دشوار می‌سازد. صرافی راستین تمام تلاش خود را می‌کند تا قیمت‌های آینده را با دقت پیش‌بینی کند. اما همه پیش‌بینی‌ها نباید به عنوان توصیه مالی تلقی شوند و باید تحقیق خودتان را انجام دهید.

آیا بیفی فایننس سرمایه‌گذاری خوبی است؟

در زمان نگارش این مقاله، Beefy Finance با قیمت ۳۳۸.۹۶ دلار در رتبه ۴۷۷ بازار رمزنگاری قرار دارد. این آمار مربوط به ۷۲ هزار BIFI در گردش از عرضه کل ۸۰ هزار تایی آن است. آخرین حجم ۲۴ ساعته آن ۳.۰۸ میلیون دلار (۳,۰۷۶,۰۰۶.۳۸ دلار) است که عظیم و چشمگیر و به نظر می‌رسد.

به طور کلی این ارز دیجیتال را باید یک سرمایه‌گذاری معقول در نظر گرفت. اما همه مقادیر ذکرشده می‌توانند روز به روز و از مبادله به مبادله تغییر کنند. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و کسب بازدهی خوب از سرمایه خود هستید، لطفا تحقیق مناسبی انجام دهید تا بفهمید کارشناسان از هر ارز دیجیتال چه انتظاراتی دارند.

روش خرید ارز دیجیتال بیفی فایننس

خرید ارز دیجیتال BIFI در صرافی راستین بسیار ساده و آسان صورت می‌پذیرد. برای این کار باید ابتدا یک حساب کاربری را در صرافی ارز دیجیتال راستین ایجاد کنید. پس از انجام این کار باید الزامات مربوط به قانون احراز هویت مشتری را هم برآورده سازید. البته تمام اطلاعات شما به صورت محرمانه در اختیار صرافی خواهد بود و احراز هویت فقط برای جلوگیری از کلاهبرداری و ارتباط کیف پول صرافی با کارت‌بانکی صورت می‌گیرد.

پس از اینکه هویت شما تایید شد، می‌توانید وارد تجارت ارزهای دیجیتال شوید و سودآوری داشته باشید. فقط کافی‌است ارز ریال را از حساب بانکی به کیف پول خود در صرافی راستین منتقل کنید. سپس ارز دیجیتال مدنظر خود مانند بیفی فایننس را انتخاب می‌کنید. در مرحله بعد باید میزان کوین مورد نظر خود را انتخاب نمایید و بر روی گزینه پرداخت نهایی کلیک کنید. بعد از تایید تراکنش در بلاکچین، ارز دیجیتال BIFI به کیف پول شما واریز خواهد شد.

خرید بیفی فایننس با بهترین قیمت در صرافی راستین

مزایای خرید بیفی فایننس از راستین

شما می‌توانید این ارز دیجیتال را از اکثر پلتفرم‌های خارجی متمرکز و غیرمتمرکز فعال در حوزه کریپتو خریداری کنید. اما این کار به دلیل تحریم‌های بین‌المللی می‌تواند با خطرات بالایی روبرو باشد. در حال حاضر، اکثر پلتفرم‌های خارجی از ارائه خدمات به کاربران ایرانی سر باز می‌زنند. بنابراین باید با تغییر آی پی نسبت به ایجاد حساب کاربری در این پلتفرم‌ها اقدام کنید. با این حال، امکان ردیابی حساب شما و شناسایی آی پی واقعی شما به سادگی امکان‌پذیر است. مخصوصا با ابزارهایی که وزارت خزانه‌داری آمریکا در اختیار صرافی‌ها و پلتفرم‌های مالی قرار می‌دهد.

با این اوصاف، کاربران ایرانی بهتر است برای مسدود نشدن سرمایه خود به صرافی‌های معتبر داخلی مانند راستین مراجعه کنند. صرافی راستین یک پلتفرم امن و سریع با عرضه بیش از ۲۰۰ رمز ارز ازجمله ارز دیجیتال بیفی فایننس است. امکان معامله در حرکت نیز با استفاده از اپلیکیشن حرفه‌ای صرافی راستین امکان‌پذیر است.

نکته مهم‌تر نیز به اخذ کارمزدهای منصفانه برمی‌گردد که امکان سود بیشتر کاربران را فراهم کند. صرافی راستین برای رفاه هر چه بیشتر کاربران نسبت به اخذ کارمزدهای کم اقدام می‌کند. البته این اقدام به افزایش کاربران صرافی و بیشتر شدن معاملات در شبکه هم منجر می‌شود. بدین ترتیب سفارش‌های خرید و فروش شما با سرعت بیشتری مورد پذیرش قرار می‌گیرند.

سخن آخر

پروتکل بیفی فایننس برای ارائه درجه بالایی از امنیت و شفافیت طراحی شده است. این پروتکل بر روی زنجیره هوشمند بایننس ارائه می‌شود و برای تامین نقدینگی و امنیت خود از آن استفاده می‌کند. ارز دیجیتال BIFI به دلیل اکوسیستم و گروه توسعه‌دهنده قوی آن می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری قوی باشد. بنابراین اگر تصمیم قطعی خود را گرفته‌اید و می‌خواهید بر روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید به صرافی ارز دیجیتال راستین مراجعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

آینده ارز دیجیتال گالا
staking01
استیکینگ ترون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

قیمت‌ ارزهای‌ دیجیتال محبوب