کارمزد انتقال دوج کوین در صرافی‌های معتبر بین‌المللی و داخلی

doge-withdrawal-fee02

فهرست محتوا

اگر مطالب ارز دیجیتال را دنبال کرده باشید، حتما با ماجرای شکل‌گیری و محبوبیت دوج کوین آشنا هستید. اما حالا این ارز دیجیتال متفاوت و ارزان با نزدیک ۹ میلیارد دلار سرمایه بازار در رتبه ۱۰ بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. ممکن است برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که کارمزد انتقال دوج کوین در صرافی‌های مختلف چقدر است و کجا می‌توانید با ارزان‌ترین کارمزد این ارز دیجیتال که زمانی عزیزکرده ایلان ماسک بود را با کمترین هزینه خرید و فروش کرده یا برداشت کنید؟ برای جواب این سوال، و مرور کارمزد برداشت دوج کوین در صرافی‌های بین‌المللی و داخلی، این مطلب از راستین را دنبال کنید. (برای مشاهده قیمت لحظه ای دوج کوین و خرید آن می‌توانید با امنیت بالا از طریق صرافی راستین اقدام کنید)

ویژگی‌های دوج کوین

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های دوج کوین نداشتن حداکثر ظرفیت است. حداکثر ظرفیت عددی است که نشان می‌دهد چند واحد یک ارز دیجیتال در نهایت ایجاد خواهد شد. حتما می‌دانید که حداکثر ظرفیت بیت‌کوین ۲۱ میلیون کوین است. تا پیش از دوج کوین، بسیاری با توجه به نظریه سنتی اقتصادی استدلال می‌کردند چیزی که باعث می‌شود بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال دیگر ارزشمند باشند، کمیابی و محدودیت عرضه آنها است.

بیراه نیست اگر گفته شود دوج کوین به یک معنا، دهن کجی آشکاری به این نظریه کلاسیک اقتصادی است.  این ارز دیجیتال حداکثر ظرفیت ندارد و ظرفیت در گردش فعلی آن بیشتر ۱۳۲.۶۷ میلیارد دوج کوین است.   ارز دوج کوین همیشه قیمت بسیار ارزانی داشته و بالاترین قیمت همیشه آن در تاریخ ۸ می ۲۰۲۱ در حدود ۷۱ سنت (۰/۷۱ دلار امریکا) بوده است. بیشترین کارمزد تراکنش‌های دوج کوین در همان ماه می ۲۰۲۱ با حدود ۱/۰۴ دلار ثبت شده است. در حال حاضر قیمت آن کمی بیشتر از ۸ سنت (۰/۰۸۲۸۹ دلار) است.

یکی از ویژگی‌های جالب دیگر این ارز دیجیتال این است که به خاطر قیمت بسیار ارزان، کارمزد انتقال دوج کوین به کیف پول شخصی یا برداشت آن به صورت میانگین بیشتر از ۱۵ دوج کوین است که با قیمت فعلی آن تقریبا ۱/۲۸ دلار می‌شود. کافی است در پروژه‌های مرتبط با ارز دیجیتال مشارکت کنید، در گروه‌های ارز دیجیتال روی شبکه‌های اجتماعی محتوا تولید کنید یا در یک فاست دوج کوین (Dogecoin Faucet) عضو شوید تا به رایگان دوج کوین دریافت کنید.

اما برای برداشت آن و نقد کردن هدیه دریافتی خود چطور می‌توانید عمل کنید که همان مبلغ کم دریافتی هم بابت کارمزد هزینه نشود؟ در ادامه این مطلب از راستین با مقرون‌به‌صرفه‌ترین راهکارهای برداشت دوج کوین بیشتر آشنا می‌شوید.

همچنین بخوانید: dogechain چیست و چه مزایایی دارد؟

کارمزد انتقال دوج کوین و برداشت آن از صرافی‌های بین‌المللی

کارمزد تراکنش‌های دوج کوین با کارمزد برداشت آن از حساب صرافی متفاوت است. کارمزد تراکنش یا معامله درصدی است که صرافی‌های ارز دیجیتال به عنوان کارمزد انتقال دوج کوین و هر ارز دیجیتال دیگری از کاربران دریافت می‌کنند. بخشی از این کارمزد به معتبرکنندگان شبکه‌های ارزهای دیجیتال منتقل می‌شود و در ساختار این شبکه‌ها تعریف شده است. این موضوع باعث می‌شود کارمزد تراکنش‌های هر ارز دیجیتال متفاوت باشد.

doge-withdrawal-fee01

کارمزد برداشت دوج کوین شامل هزینه‌ای می‌شود که صرافی در ازای انتقال این ارز دیجیتال به کیف پول یا برداشت آن از حساب دریافت می‌کند. این مبلغ معمولا تعداد مشخصی است که برای نقد کردن دوج کوین لازم است به صرافی واگذار کنید. در ادامه با هر دو نوع این کارمزدها در صرافی‌های معتبر و شناخته‌شده بین‌المللی بیشتر آشنا می‌شوید.

کارمزد انتقال دوج کوین در بایننس

بایننس یکی از صرافی‌های بین‌المللی ارز دیجیتال است که به خاطر ارائه مجموعه کاملی از گزینه‌ها و امکانات معامله ارزهای دیجیتال با کارمزدهای ارزان محبوبیت جهانی بسیار زیادی دارد و نیازی به معرفی ندارد. کارمزد انتقال یا تراکنش دوج کوین در صرافی ارز دیجیتال متمرکز بایننس ۰/۱ درصد از مبلغ تراکنش است.

کارمزد برداشت دوج کوین در بایننس و واریز آن به حساب شخصی کاربران ۵ دوج کوین است. این کارمزد ثابت است و فرقی نمی‌کند ۱۰۰ دوج کوین بخواهید برداشت کنید یا یک میلیون دوج کوین، در هر حال بایننس از شما بابت این خدمات ۵ دوج کوین دریافت می‌کند.

کارمزد انتقال دوج کوین در بیت‌فینکس

صرافی ارز دیجیتال بیت‌فینکس یکی دیگر از صرافی‌های بین‌المللی شناخته‌شده است که به خاطر راهکارهای ساده و کارمزدهای بسیار ارزان گزینه‌ای مناسب برای بسیاری از معامله‌گران است. صرافی بیت‌فینکس از کاربران بابت کارمزد انتقال دوج کوین بین ۰/۱ تا ۰/۲ درصد از وجه را دریافت می‌کند.

چیزی که باعث می‌شود صرافی بیت‌فینکس برای معامله‌گران جذابیت هر چه بیشتری داشته باشد، نداشتن کارمزد برداشت است. البته با در نظر گرفتن کارمزد ۰/۲ درصدی تراکنش‌های دوج کوین در بعضی از موارد، ممکن است هزینه کردن ۵ دوج کوین برای برداشت از حساب در بایننس یا بعضی از صرافی‌های دیگر، مقرون‌به‌صرفه‌تر از پرداخت کارمزد دو برابری برای تراکنش‌ها باشد.

کارمزد انتقال دوج کوین در بیت‌ترکس

بیت‌ترکس یک صرافی ارز دیجیتال معتبر و محبوب است که خدمات کاملی با کارمزدها و هزینه‌های رقابتی به کاربران ارائه می‌دهد. کارمزدی که این صرافی در ازای انتقال دوج کوین از کاربران می‌گیرد فقط ۰/۷۵ درصد است که باعث می‌شود از هر دو صرافی بایننس و بیت‌فاینکس ارزان‌تر باشد.

کارمزد برداشت دوج کوین در صرافی ارز دیجیتال بیت‌ترکس درست مثل بایننس ۵ دوج کوین است که یک کارمزد ثابت محسوب می‌شود. با این حساب خدمات بیت‌ترکس در مقایسه با بعضی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال کاملا مقرون‌به‌صرفه است. همین موضوع باعث شده بسیاری از معامله‌گران برای انجام تراکنش‌ها و معاملات ارز دیجیتال به بیت‌ترکس مراجعه کنند.

doge-withdrawal-fee03

کارمزد انتقال دوج کوین در کوین‌بیس

کوین‌بیس یک صرافی متمرکز ارز دیجیتال است که به خاطر رگوله بودن و داشتن مجوز در کشور امریکا و دنیای انگلیسی‌زبان یکی از محبوب‌ترین صرافی‌ها محسوب می‌شود. رابط کاربری بسیار ساده، امکان استفاده از حساب‌های بانکی معمولی و دسترسی به انواع گزینه‌های معاملاتی و خرید و فروش توکن‌ها و ارزهای دیجیتال باعث شده کوین‌بیس گزینه ساده‌ای بدون نیاز به تعویض باشد.

کارمزد تراکنش‌های دوج کوین در کوین‌بیس اما خیلی هم ارزان نیست و شامل ۰/۵ درصد از حجم معامله یا تراکنش می‌شود. در مقابل معامله‌گران برای برداشت دوج کوین از کیف پول کوین‌بیس فقط لازم است ۱/۴ دوج کوین هزینه کنند که رقم کمتری از بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال است. با این حساب اگر به دنبال یک صرافی قانون‌گذاری شده ارز دیجیتال با کارمزدهای مقرون‌به‌صرفه هستید و احیانا به حساب‌های بانکی سنتی بین‌المللی دسترسی دارید، کوین‌بیس یکی از معتبرترین گزینه‌ها است.

کارمزد انتقال دوج کوین در اف‌تی‌ایکس

اگر فکر می‌کنید در فهرست بالا مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه برای معاملات دوج کوین را پیدا کرده‌اید به این خاطر است که هنوز کارمزدهای صرافی ارز دیجیتال اف‌تی‌ایکس را ندیده‌اید. کارمزد تراکنش‌های دوج کوین در صرافی ارز دیجیتال اف‌تی‌ایکس فقط ۰/۰۲ تا حداکثر ۰/۰۷ درصد از مبلغ تراکنش است. تا این لحظه کارمزد ارزان‌تری برای تراکنش‌های دوج کوین بین صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی وجود ندارد.

اما موضوعی که باعث می‌شود اف‌تی‌ایکس محبوب معامله‌گران ارزهای دیجیتال باشد فقط کارمزد رقابتی تراکنش نیست. کارمزد برداشت دوج کوین از حساب کاربری و کیف پول اف‌تی‌ایکس صفر است. با این حساب اگر به دنبال ارزان‌ترین گزینه بین‌المللی برای معامله‌گری، نقل و انتقال یا برداشت دوج کوین می‌گردید، صرافی اف‌تی‌ایکس در حال حاضر بهترین گزینه محسوب می‌شود.

doge-withdrawal-fee04

کارمزد انتقال دوج کوین در جمینی

صرافی ارز دیجیتال جمینی در سال‌های گذشته به یکی از برندهای شناخته شده و معتبر صرافی‌های ارز دیجیتال تبدیل شده است. برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران دوج کوین صرافی جمینی یک گزینه جذاب است که با کارمزدهای رقابتی و ارزان معامله‌ کردن را سودآورتر از بسیاری از رقبا می‌کند.

کارمزد انتقال دوج کوین در صرافی جمینی فقط ۰/۲۵ تا ۰/۳۵ درصد است. این رقم از کوین‌بیس ارزان‌تر است اما حدود دو برابر کارمزد بایننس یا بیت‌فاینکس است. اما نکته‌ای که باعث صرفه اقتصادی بیشتر جمینی می‌شود کارمزد برداشت از حساب صفر و رایگان است.

همچنین بخوانید: پیش بینی قیمت آینده دوج کوین تا سال ۲۰۳۰

کارمزد انتقال دوج کوین گیت‌آی‌او

صرافی ارز دیجیتال گیت‌آی‌او (Gate.io) یک پلتفرم شناخته شده معاملاتی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال دیگر است که معامله‌گران دوج کوین علاقه زیادی به آن دارند. کارمزد انتقال و تراکنش دوج کوین در این صرافی بین‌المللی حدود ۰/۲ درصد است که باعث می‌شود صرفه اقتصادی بیشتری از کوین‌بیس یا جمینی داشته باشد.

اما کارمزد برداشت دوج کوین از حساب کاربری گیت‌آی‌او مبلغ ثابت ۲۰ دوج کوین است که باعث می‌شود از این جهت، یکی از گران‌ترین گزینه‌های این فهرست باشد. باز هم لازم است توجه داشته باشید که ۲۰ دوج کوین با قیمت فعلی فقط ۱/۶ دلار می‌شود که در معاملات و سرمایه‌گذاری بزرگ، رقمی محسوب نمی‌شود.

کارمزد انتقال دوج کوین در کراکن

کراکن (Kraken) یک صرافی بین‌المللی ارز دیجیتال است که کاربران و معامله‌گران بازار به خوبی با آن آشنایی دارند. سرمایه‌گذاران دوج کوین از معامله در صرافی کراکن لذت زیادی می‌برند چرا که هزینه‌ کارمزدهای آن به شدت رقابتی محسوب می‌شود.

کارمزد تراکنش‌ها و انتقال دوج کوین در کراکن حداقل ۰/۱۶ درصد و حداکثر ۰/۲۶ درصد مبلغ تراکنش است. این کارمزد فقط از بعضی از صرافی‌های این فهرست بیشتر است و از بسیاری دیگر ارزان‌تر محسوب می‌شود. کارمزد برداشت دوج کوین از حساب کاربری کراکن فقط ۴ دوج کوین است که رقابتی بودن خدمات این صرافی ارز دیجیتال را نشان می‌دهد.

doge-withdrawal-fee05

کارمزد انتقال دوج کوین در اوکی‌اکس

صرافی اوکی‌اکس (OKEx) در بازار رقابتی صرافی‌های ارز دیجیتال تلاش می‌کند با ارائه خدمات جامع با کارمزد ارزان محبوبیت زیادی بین کاربران کسب کند. معامله‌گران دوج کوین از خرید و فروش این ارز دیجیتال در اوکی‌اکس لذت می‌برند چرا که کارمزد تراکنش‌ دوج کوین در آن بین ۰/۰۸ درصد تا حداکثر ۰/۱ درصد از مبلغ تراکنش است.

کارمزد اوکی‌اکس برای برداشت دوج کوین به همین اندازه رقابتی نیست و از کاربران بابت انتقال وجه به حساب شخصی ۱۶ دوج کوین دریافت می‌کند. این مبلغ بیشتر از سه برابر کارمزد صرافی بایننس است که در ابتدای این فهرست هزینه‌های آن را مشاهده کردید.

کارمزد انتقال دوج کوین در هیوبی

بعید است با صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی آشنا باشید و حداقل نام صرافی ارز دیجیتال هیوبی گلوبال را نشنیده باشید. این صرافی محبوب ارز دیجیتال خدمات کاملی در اختیار کاربران قرار می‌دهد و در ازای آن کارمزدهای چندان گرانی هم دریافت نمی‌کند.

کارمزد تراکنش‌های دوج کوین در صرافی هیوبی حدود ۰/۲ درصد است که از بسیاری از گزینه‌های دیگر این فهرست ارزان‌تر محسوب می‌شود. اما کارمزد برداشت دوج کوین از حساب کاربری و کیف پول هیوبی ۲۰ دوج کوین است که باعث می‌شود از این نظر در کنار گیت‌آی‌او، گران‌ترین گزینه برای معامله‌گران دوج کوین به حساب بیاید.

بیشتر بخوانید: تفاوت شبکه های انتقال ارز دیجیتال در چیست؟

doge-withdrawal-fee06

بهترین کارمزد انتقال دوج کوین و برداشت آن در صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال

در سال‌های گذشته با توجه به محدودیت‌های کاربران و معامله‌گران ایرانی، صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی زیادی مطرح شده‌اند. بعضی از این صرافی‌ها توسط موسسات و شرکت‌های معتبر اداره می‌شوند که باعث می‌شود تا حد زیادی برای معامله‌گران قابل اعتماد باشند. اما آنها چند محدودیت دارند که از جمله آنها می‌توان به فهرست کردن تعداد کمی ارز دیجیتال در کنار کارمزدهای گران اشاره کرد.

کارمزد انتقال دوج کوین در بعضی از صرافی‌های شناخته شده داخلی مثل والکس و نوبیتکس به ترتیب ۰/۴ و ۰/۳۵ درصد است که حدود دو تا چهار برابر بیشتر از همتایان بین‌المللی آنها است. صرافی ارز دیجیتال راستین یک صرافی داخلی است که با فهرست کردن بیشتر از ۲۰۰ ارز دیجیتال و کارمزد بسیار ارزان تلاش می‌کند مشکلات اصلی معامله‌گران ایرانی را برطرف کند.

خرید دوج با کمترین قیمت

صرافی ارز دیجیتال راستین از سیستم معاملات دفتر سفارش استفاده می‌کند. کارمزد سفارش‌گذار یا میکر در این صرافی صفر است و قرار است همیشه صفر باقی بماند. اما اگر می‌خواهید سفارش‌ها بلافاصله با قیمت بازار پردازش بشوند، لازم است در موقعیت سفارش‌گیر یا تیکر قرار بگیرید. کارمزد انتقال دوج کوین برای تیکرها در صرافی راستین در حال حاضر صفر است، اما در آینده این طرح تخفیفی برداشته می‌شود و کارمزد معامله تیکر به حداکثر ۰/۲ درصد می‌رسد.

doge-withdrawal-fee07

رقابت صرافی راستین در کارمزد انتقال دوج کوین با گزینه‌های بین‌المللی

در این مطلب فهرست ۱۰ صرافی معتبر و محبوب بین‌المللی که به خاطر ارائه خدمات جامع با کارمزدهای ارزان و رقابتی توانسته‌اند از صف رقابت بیرون بزنند معرفی شد. ارزان‌ترین کارمزد برای نقل و انتقال و برداشت دوج کوین بین صرافی‌های بین‌المللی توسط صرافی اف‌تی‌ایکس دریافت می‌شود.

صرافی ارز دیجیتال راستین یک گزینه داخلی است که در حال حاضر برای جذب کاربران و معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال در ایران به کلی از آنها کارمزد دریافت نمی‌کند. در آینده کارمزد انتقال دوج کوین در راستین برای تیکرها به ۰/۲ درصد خواهد رسید که باز هم تقریبا نصف کارمزد رقبای ایرانی شناخته شده محسوب می‌شود. کارمزد سفارش‌گذاران یا میکرها در صرافی راستین همیشه صفر باقی می‌ماند. (چنانچه قصد خرید بیبی دوج مشاهده قیمت آن را دارید، می‌توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

 

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

آینده ارز دیجیتال سولانا
بهترین کیف پول کاردانو
بهترین میم کوین ها برای سرمایه گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

قیمت‌ ارزهای‌ دیجیتال محبوب