آینده ارز دیجیتال dydx + پیش بینی قیمت

آینده ارز دیجیتال dydx + پیش بینی قیمت

فهرست محتوا

ارز دیجیتال dydx که در اولین روزهای حیاتش رشدی خیره‌کننده داشت، در طول سه ماه گذشته هم روند نسبتاً خوبی را ثبت کرده است. اگر چه رمزارز dydx روند نزولی طولانی‌مدتی را پشت سر گذاشته اما به نظر می‌رسد روزهای خوبی در پیش داشته باشد و می‌توان گفت آینده ارز دیجیتال dydx روشن است. این توکن حاکمیتی متعلق به یکی از معروف‌ترین صرافی‌های رمزارزی است. پیشرفت‌های صرافی dydx در طول دو سال گذشته سبب شده سرمایه‌گذاران زیادی برای تکمیل سبد سرمایه خود، رمزارز dydx را خریداری کنند. در این مقاله به بررسی وضعیت فعلی و پیش بینی قیمت dydx می‌پردازیم. داده‌های تکنیکال خبرهای خوشی در مورد روند نمودار dydx در ماه‌ها و سال‌های آینده می‌دهند. همراه ما باشید تا تحلیل کوتاه‌مدت و بلندمدت قیمت این رمزارز را بررسی کنیم.

معرفی ارز دیجیتال dYdX

ارز دیجیتال dydx توکن حاکمیتی پروتکل لایه دو dydx است. پروتکل dydx یک صرافی غیرمتمرکز برای مبادلات ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. این پروتکل که روی موتور مقیاس‌پذیری StarkEx Starkwire توسعه یافته، سرعت بالا و کارمزد پایینی در پردازش تراکنش‌ها دارد. این پلتفرم متن‌باز با استفاده از قراردادهای هوشمند امکان اعطا و دریافت وام‌های رمزارزی، ترید و استیک توکن‌ها را فراهم کرده است. تمرکز اصلی پلتفرم dydx بر معاملات مارجین و مشتقه است.

آینده ارز دیجیتال dydx + پیش بینی قیمت

صرافی dydx در سال ۲۰۱۷ با بیش از ۱۰ میلیون دلار سرمایه اولیه تأسیس شد. عرضه اولیه رمزارز dydx نیز در سپتامبر ۲۰۲۱ انجام شد. آنتونیو جولیانو (Antonio Juliano) بنیانگذار صرافی dydx است. او سابقه فعالیت در صرافی کوین‌بیس (CoinBase) را دارد. ژوهون ین (Zhuoxun Yin) هم جولیانو را در حوزه مارکتینگ همراهی می‌کند.

تمرکززدایی، ارائه ابزارهای پیشرفته برای معاملات مالی، امکان سرمایه‌گذاری و کسب درآمد به روش‌های متنوع، پشتیبانی از معاملات فیوچرز، ارائه اهرم‌های جذاب و وسوسه‌انگیز، سرعت بالا و کارمزد کم، مهم‌ترین مزیت‌های این صرافی آسیایی است.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال dydx

آینده ارز دیجیتال dydx + پیش بینی قیمت

قبل از بررسی آینده ارز دیجیتال dydx باید روند گذشته این توکن را بررسی کنیم. ارز دیجیتال dydx ابتدا با قیمت ۱۳ دلار وارد بازار شد اما خیلی زود روند صعودی شدیدی را در پیش گرفت. در پایان سپتامبر ۲۰۲۱ قیمت این توکن تا ۲۷ دلار هم پیشرفت. با این حال پس از افت قیمت بیت کوین، کاهش ارزش dydx هم شروع شد. این رمزارز سال ۲۰۲۱ را با قیمت ۸.۴ دلار به پایان رساند.

در سال ۲۰۲۲ قیمت توکن dydx همچنان روندی نزولی را پیمود و نمودار قیمت در محدوده  ۸.۵ تا ۱ دلار نوسان داشت. با این حال در سال ۲۰۲۳ شاهد افزایش تدریجی قیمت رمزارز dydx بوده‌ایم.

پیش بینی آینده ارز دیجیتال dYdX

بررسی روندهای گذشته حاکی از بروز نشانه‌های امیدوارکننده‌ای در مورد آینده ارز دیجیتال dydx است. در زمان نگارش این مقاله مجموع ارزش توکن‌های در گردش dydx حدود ۱۵۶,۲۵۶,۱۷۴ و ارزش بازار آن بیش از ۴۴۳ میلیون دلار است.

برای بررسی آینده رمزارز dydx باید تحلیل‌ها را به دو بخش کوتاه‌مدت و بلندمدت تقسیم کرد. در یک ماه گذشته حجم معاملات این توکن حدود ۸ درصد رشد داشته است. طبق تحلیل کوتاه‌مدت ambcrypto.com، در دسامبر ۲۰۲۳ (آذر ۱۴۰۲) میانگین قیمت dydx به ۷.۳۵ دلار می‌رسد. در انتهای ماه میلادی جاری (آوریل ۲۰۲۳) قیمت ممکن است تا ۶.۰۵ دلار هم پیش برود.

پیش بینی قیمت dydx در کوتاه مدت

تحلیل‌های تکنیکال پیش بینی قیمت dydx نشان می‌دهد روند صعودی این توکن در ماه‌های آینده هم ادامه خواهد داشت. در ماه می (اردیبهشت) احتمالا شاهد رشد ارزش dydx تا ۷.۸۳ دلار باشیم. در ژوئن (خرداد) قیمت رشد زیادی نخواهد داشت و به طور میانگین ۷.۳۵ دلار خواهد بود. در ماه جولای (تیر) احتمالاً نمودار dydx در بازه ۶۵.۸۸ تا ۷.۹۱ دلار نوسان کند. در این ماه میانگین قیمت احتمالاً حدود ۷.۴ دلار خواهد بود.

آینده ارز دیجیتال dydx + پیش بینی قیمت

پیش‌بینی قیمت برای ماه‌های آگوست، سپتامبر و اکتبر هم تقریباً در همین رنج است. میانگین قیمت در این سه ماه به ترتیب ۷.۴۳، ۷.۴۷ و ۷.۵۱ خواهد بود. بیشترین قیمت هم احتمالاً در اکتبر ۲۰۲۳ ثبت شود که در نزدیکی ۸.۰۴ است.

در دو ماه پایانی سال ۲۰۲۳ (نوامبر و دسامبر) نمودار قیمت dydx به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. تحلیلگران وب‌سایت ambcrypto.com بازه نوسان قیمت در ماه نوامبر را بین ۷.۰۲ و ۸.۰۸ پیش‌بینی کرده‌اند. میانگین قیمت در این ماه نیز احتمالاً ۷.۵۵ دلار باشد. در دسامبر ۲۰۲۳ هم احتمالاً قیمت بین ۷.۰۶ تا ۸.۱۲ دلار نوسان خواهد داشت و میانگین حدود ۷.۵۹ خواهد بود.

پیش بینی آینده رمزارز dydx در بلندمدت

همان‌طور که گفته شد، امیدواری نسبتاً خوبی به آینده رمزارز dydx وجود دارد. اگرچه سرعت رشد ارزش dydx در تحلیل‌های بلندمدت کمتر از تحلیل‌های کوتاه‌مدت است، اما باز هم بررسی روند این توکن تا سال ۲۰۳۰ نشان‌دهنده رشدی حدوداً ۵ برابری است.

تحلیل‌های بلندمدت نشان می‌دهد قیمت این رمزارز در سال ۲۰۲۴ در بازه ۱.۸۴ تا ۲.۷۶ نوسان خواهد داشت و میانگین قیمت نیز احتمالاً حدود ۲.۳ دلار باشد. البته همین الان قیمت رمزارز بومی صرافی dydx بیش از این مقدار است. بنابراین می‌توان گفت این پیش‌بینی کمی بدبینانه بوده است.

برای خرید ارز دیجیتال dydx کلیک کنید.

در سال ۲۰۲۵ احتمال می‌رود قیمت تا ۳.۴۸ دلار پیش رود. در این سال میانگین قیمت حدود ۲.۹ دلار خواهد بود. سال ۲۰۲۶ احتمالاً شاهد افزایش ارزش قابل توجهی در نمودار dydx باشیم. به نظر می‌رسد در این سال نمودار در بازه ۲.۹۲ تا ۴.۳۹ نوسان داشته باشد و میانگین هم حدود ۳.۶۶ دلار باشد. سال ۲۰۲۷ هم روند صعودی ادامه خواهد داشت و ارزش هر توکن dydx به بیش از ۵.۵ دلار می‌رسد. میانگین قیمت هم تا ۴.۶۱ دلار رشد می‌کند. در سال ۲۰۲۸ میانگین قیمت حدود ۵.۸ دلار خواهد بود و نمودار در بازه ۴.۶۴ تا ۶.۹۶ دلار نوسان می‌کند.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند در سال ۲۰۲۹ قیمت هر رمزارز dydx به ۸.۷۸ دلار برسد و میانگین سالیانه نیز در حدود ۷.۳۱ دلار تخمین زده می‌شود. در نهایت در سال ۲۰۳۰ قیمت از مرز ۱۱ دلار عبور خواهد کرد و میانگین این سال در حدود ۹.۲ دلار خواهد بود.

البته همه این موارد صرفاً تحلیل‌ محسوب می‌شود و هیچ تضمینی برای تحقق آن وجود ندارد.

خلاصه مطلب

سرعت پیشرفت صرافی dydx و روند خوب بیت کوین در ماه‌های گذشته، امیدواری زیادی نسبت به آینده ارز دیجیتال dydx به وجود آورده است. گرچه قیمت فعلی این رمزارز فاصله زیادی با رکوردهای تابستان ۲۰۲۱ دارد، اما می‌توان روند صعودی مداومی را برای توکن dydx در ماه‌ها و سال‌های آینده متصور شد. اگر نتایج تحلیل‌های تکنیکال محقق شود، احتمالاً در ماه‌های آینده نمودار dydx/usdt به رکوردهای قبلی‌اش نزدیک شود.

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

ارز دیجیتال ورلد کوین چیست
آینده ارز دیجیتال سولانا
پیش بینی قیمت تتر

نظرات 1

  1. غلامرضا نورزاد می گوید:

    تحلیل شما از اینکه دیداکس در همین ما ه (اردیبهشت) به بالای ۷ دلار می‌رسد برچه اساس است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

محبوب‌ترین کوین‌ها