پیش بینی قیمت و آینده ارز فانتوم Fantom در سال ۲۰۲۳

آینده ارز فانتوم

فهرست محتوا

بازار کریپتو از پروژه‌هایی که فضایی نوآورانه دارند و با ارائه خدمات خدمات منحصر‌به‌فرد، تغییرات گسترده مطلوبی را در اکوسیستم ایجاد می‌کنند، به شدت استقبال می‌کند. یکی از همین دارایی‌های دیجیتال که می‌تواند به واسطه حل مشکلات مربوط به قراردادهای هوشمند، دنیای دیفای را متحول کند، فانتوم است. به همین دلیل اگر انتخاب شما ارز دیجیتال فانتوم است، در این مطلب با پیش بینی قیمت و آینده ارز فانتوم در سال ۲۰۲۳ با همراه باشید. (برای مشاهده قیمت و خرید فانتوم می‌توانید درباره شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

نگاهی به تاریخچه قیمت ارز دیجیتال فانتوم

قبل از اینکه به پیش بینی قیمت FTM در سال ۲۰۲۳ بپردازیم نیاز است تا با عملکرد قیمت فانتوم در سال‌های گذشته آشنا شویم تا دید درستی نسبت به آینده آن داشته باشیم. رمزارز فانتوم یک پلفترم قرارداد هوشمند منبع باز، بدون مجوز و غیرمتمرکز است که به منظور مقابله با اشکالات شبکه‌های بلاک‌چین نسل قبلی طراحی و ساخته شده است. ارز دیجیتال فانتوم به عنوان یکی از موثرترین و کارآمدترین توکن‌های دیفای از مکانیزمی پیشرفته به نام Lachesis استفاده می‌کند که پلفترم توکن را قادر می‌سازد تا سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از فناوری‌های قبلی باشد.

تاریخچه قیمت ارز فانتوم

راه‌اندازی پلتفرم فانتوم در دسامبر سال ۲۰۱۹ توسط دکتر Ahn Byung Ik

پروتکل فانتوم توسط دکتر Ahn Byung Ik، دانشمندی حوزه علوم کامپیوتری از کشور کره جنوبی راه‌اندازی شد. ارز دیجیتال فانتوم برای نخستین بار در دسامبر سال ۲۰۱۹ با عرضه اولیه ۱.۹۴ دلاری وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. در همان ماه، قیمت این ارز دیجیتال در حدود ۰.۰۳۸۶ کاهش پیدا کرد.

به دلیل اینکه که این پلفترم در ماه‌های اولیه راه‌انداز یخود چندان فعال نبود، قیمت آن نتوانست به بالاترین حد خود یا همان ATH برسد. این رمزارز به مدت ۴ ماه در محدوده قیمت ۰.۰۱۲۸۹ باقی ماند. قیمت فانتوم هیچ افزایش قابل توجهی در سال ۲۰۲۰ نداشته است زیرا هیچ رویداد و ارتقای اساسی در قیمت آن تاثیرگذار نبود. تا پایان ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ قیمت آن در محدود ۰.۰۱۸۴ به صورت مرتب در حال نوسان بود.

عملکرد فانتوم در سال ۲۰۲۱

در سال ۲۰۲۱ اما فانتوم فعالیت خود را با قیمت ۰.۰۱۶۴۸ آغاز کرد. از آنجایی که بنیانگذاران فانتوم قصد داشتند تا این ارز دیجیتال را به موفقیت بزرگی برسانند، در طی ماه‌های مارس و آوریل شروع به برگزاری مجموعه‌ای از رویدادها کردند. ارز دیجیتال فانتوم در اکتبر سال ۲۰۲۲ توانست بالاترین سقف تاریخی یعنی ۳.۴۸ دلار را ثبت کند.

عملکرد فانتوم در انتهای سال ۲۰۲۲ میلادی

چگونگی عملکرد ارز دیجیتال فانتوم در انتهای سال ۲۰۲۲ میلادی می‌تواند در پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۳ به تحلیلگران کمک زیادی کند. قیمت ارز فانتوم در صورتی که این روند صعودی ادامه داشته باشد تا پایان سال ۲۰۲۲ میلادی به ۱۵ دلار خواهد رسید. به صورت کلی تحلیلگران بر این باور هستند که این ارز دیجیتال تا پایان سال جاری هیچ‌گونه سقوط عمده‌ای را تجربه نخواهد کرد.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین کیف پول ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت فانتوم در سال 2022

پیش‌ بینی آینده ارز فانتوم در سال ۲۰۲۳

تحلیل‌ها نشان می‌دهند که قیمت فانتوم برای ژانویه سال ۲۰۲۳ باید بین ۳.۲۶ تا ۳.۷۵ دلار باشد و میانگین قیمت FTM آن هم باید در حدود ۳.۵۱ دلار باشد. در ماه فوریه سال ۲۰۲۳ پیش بینی قیمت نشان می‌دهد که فانتوم بین ۳.۳۴ تا ۳.۸۴ دلار قیمت داشته باشد و میانگین قیمتی آن هم ۳.۵۹ دلار باشد. در ادامه به پیش بینی قیمت فانتوم در ادامه سال ۲۰۲۳ می‌پردازیم.

از ماه می تا جولای سال ۲۰۲۳

پیش بینی‌ها در ماه مارس سال ۲۰۲۳ نشان می‌دهد که قیمت این ارز دیجیتال باید بین ۳.۴۲ تا ۳.۹۳ دلار باشد و میانگین قیمتی آن هم به ۳.۶۸ دلار برسد. قیمت ارز دیجیتال فانتوم برای ماه آوریل سال ۲۰۲۳ باید بین ۳.۵۰ تا ۴.۰۳ دلار باشد و میانگین قیمتی آن نیز به حدود ۳.۷۶ دلار می‌رسد.

در ادامه پیش بینی قیمت ارز دیجیتال فانتوم در سال ۲۰۲۳ را برای این سه ماه ذکر کرده‌ایم:

 • ماه می ۲۰۲۳: قیمت برای ماه می سال ۲۰۲۳ مطابق تحلیل‌ها باید بین ۳.۵۸ تا ۴.۱۲ دلار باشد و میانگین قیمتی آن نیز باید به مرز ۳.۸۵ دلار برسد.
 • ماه ژوئن ۲۰۲۳: قیمت برای ماه ژوئن سال ۲۰۲۳ طبق تحلیل‌ها باید بین ۳.۶۶ تا ۴.۲۱ دلار باشد و میانگین قیمتی آن هم باید به حدود ۳.۹۳ دلار برسد
 • ماه جولای ۲۰۲۳: قیمت ارز دیجیتال فانتوم برای جولای سال ۲۰۲۳ مطابق تحلیل‌ها باید بین ۳.۷۴ تا ۴.۳۰ دلار باشد و میانگینی قیمتی آن نیز باید در حدود ۴.۰۲ دلار باشد

از ماه آگوست تا دسامبر سال ۲۰۲۳

تحلیل‌های مختلف نشان می‌دهند که قیمت FTM برای آگوست سال ۲۰۲۳ باید بین ۳.۸۱ تا ۴.۳۹ دلار باشد و میانگین قیمتی آن نیز باید در حدود ۴.۱۰ دلار باشد. قیمت این رمز ارز برای سپتامبر سال ۲۰۲۳ میلادی باید بین ۳.۸۹ تا ۴.۴۸ دلار باشد و میانگین قیمتی آن نیز حدود ۴.۱۹ دلار است.

قیمت فانتوم برای ماه‌های پیش رو هم به شرح زیر است:

 • ماه اکتبر ۲۰۲۳: قیمت برای اکتبر سال ۲۰۲۳ مطابق تحلیل‌ها باید بین ۳.۹۷ تا ۴.۵۷ دلار باشد و میانگین قیمتی آن نیز باید در حدود ۴.۲۷ دلار باشد
 • ماه نوامبر ۲۰۲۳: قیمت در این ماه مطابق تحلیل‌ها باید بین ۴.۰۵ تا ۴.۶۶ دلار باشد و میانگین قیمتی آن نیز چیزی در حدود ۴.۳۶ دلار پیش بینی می‌شود
 • ماه دسامبر ۲۰۲۳: قیمت در این ماه باید مطابق تحلیل‌ها بین ۴.۱۳۳ تا ۴.۷۵ دلار باشد و میانگین قیمتی آن نیز باید به حدود ۴.۴۴ دلار برسد.

بیشتر بخوانید: پیش بینی آینده ارز لوپرینگ تا سال ۲۰۲۶

قیمت فانتوم از ماه آگوست تا دسامبر 2023

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال فانتوم در سال ۲۰۲۴

بعد از بررسی نکات لازم در رابطه با پیش بینی آینده ارز فانتوم در سال ۲۰۲۳ نوبت به پیش بینی قیمت این رمز ارز در سال ۲۰۲۴ می‌رسد. پیش بینی‌ها برای قیمت این ارز نشان هنوز نشان از مثبت بودن روند آن دارند. بعضی از تحلیلگران مانند WalletInvestor و TradingBeast بر این باورند که طی این سال قیمت فانتوم به محدوده ۰.۲۸۰۵۰۴ تا ۱.۰۱۶۲۳۵ دلار خواهد رسید. این در حالی است که منابعی مانند PricePrediction.net نظر متفاوتی در این باره دارند و احتمال رسیدن قیمت به ۰.۲۲۲۶۹۲۴ دلار را پیش بینی می‌کنند.

پیش بینی آینده ارز فانتوم در سال ۲۰۲۵

منابعی مانند PricePrediction.net همانطور که در پیش بینی قیمت برای فانتوم در سال ۲۰۲۳ نگاهی خوشبینانه دارد این بار هم قیمت فانتوم را تا پایان سال ۲۰۲۵، ۰.۴۹۱۴ دلار ارزیابی می‌کنند. TradingBeast هم با نگاهی مثبت برای همین دوره زمانی قیمت ۰.۶۹۱۰۴ دلار را پیش بینی می‌کند. از سوی دیگر تحلیلگران WalletInvestor بر این باور هستند که قیمت FTM در دسامبر همین سال با نگاهی بدبینانه برابر با ۰.۰۸۹۷۶۱ دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت فانتوم برای سال ۲۰۲۶

یکی از دلایلی که باعث شد تا ابتدا به تاریخچه عملکرد قیمتی فانتوم در سال ۲۰۲۳ نگاهی داشته باشیم، بررسی عملکرد این رمز ارز در سال ۲۰۲۶ است. مطابق پیش بینی‌ها و تحلیل‌های فنی انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۶ قیمت ارز دیجیتال فانتوم به حداقل قیمت یعنی ۱.۱۵ دلار برسد. قیمت میانگین هم می‌تواند به حداکثر ارزش قیمت ۱.۴۰ دلار و با ارزش متوسط ۱.۱۹ دلار برسد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال فانتوم در سال ۲۰۲۷

در بحث تحلیل قیمت فانتوم در سال ۲۰۲۳ نوبت به قیمت این رمز ارز در سال ۲۰۲۷ می‌رسد. تحلیلگران بر این باورند که قیمت در سال ۲۰۲۷ به حداقل سطح ۱.۵۹ دلار می‌رسد. قیمت فانتوم طی این سال می‌تواند به حداکثر سطح ۱.۹۷ دلار و با میانگین قیمت ۱.۶۵ دلار برسد.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال فانتوم در سال 2027

پیش بینی آینده فانتوم در سال ۲۰۲۸

با توجه به تحلیل‌های عمیقی که بر روی داده‌های پیش بینی آینده ارز دیجیتال فانتوم در سال ۲۰۲۳ میلادی انجام شده است، در سال ۲۰۲۸ قیمت FTM به حداقل سطح ۲.۳۱ دلار می‌رسد. قیمت FTM هم می‌تواند به حداکثر سطح ۲.۷۲ دلار و با میانگین قیمت معاملاتی ۲.۳۹ دلار برسد. در سال ۲۰۲۹ همچنین پیش بینی می‌شود که قیمت این ارز دیجیتال به محدوده ۳.۳۵ دلار برسد.

پیش بینی آینده ارز دیجیتال فانتوم در سال ۲۰۳۰

یکی از مواردی که می‌تواند در پیش بینی آینده ارز فانتوم در سال ۲۰۲۳ به تحلیلگران کمک کند، استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال است. با توجه به این موارد، پیش بینی می‌شود که قیمت ارز دیجیتال فانتوم در سال ۲۰۳۰ به حداقل سطح قیمتی ۴.۷۳ دلار برسد. قیمت FTM هم می‌تواند به حداکثر سطح ۵.۸۳ دلار و با میانگین قیمت معاملاتی ۴.۹۰ دلار برسد.

پیش بینی قیمت FTM در سال ۲۰۳۱

پیش بینی می‌شود که قیمت ارز دیجیتال فانتوم در سال ۲۰۳۱ میلادی به پایین‌ترین حد خود یعنی ۶.۹۳ دلار نزدیک شود. ابزارهای تحلیل تکنیکال نشان می‌دهند که قیمت FTM می‌تواند به حداکثر سطح ممکن ۸.۰۵ دلار و با میانگین قیمت پیش بینی شده ۷.۱۲ دلار برسد.

آیا ارز دیجیتال فانتوم ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟

تحلیل قیمت ارز دیجیتال فانتوم در سال ۲۰۲۳ نشان می‌دهد که فانتوم طی این سال روند مثبتی را آغاز خواهد کرد. ساختار فانتوم اصولا به گونه‌ای که تعداد عرضه آن محدود است. کمبود عرضه هم می‌تواند در بسیاری از موارد منجر به افزایش قیمت شود. با نگاهی به آینده فانتوم متوجه می‌شوید که این ارز دیجیتال، یک منبع درآمد با ارزش و پایدار است و برای سرمایه‎‌گذاری‌های بلندمدت می‌توان روی آن حساب باز کرد. کاربردها و ویژگی‌هایی که فانتوم دارد، آن را به یکی از رقبای اصلی اتریوم تبدیل کرده است.

خرید فانتوم با بهترین قیمت

چگونگی خرید ارز دیجیتال فانتوم

بعد از اینکه اطلاعات مورد نیاز درباره پیش بینی آینده ارز فانتوم را کسب کردید، نوبت به چگونگی خرید این ارز دیجیتال می‌رسد. شما می‌توانید این ارزهای دیجیتال را از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و یا صرافی‌های آنلاین خارجی خریداری کنید. اما در ابتدا لازم است به این موضوع توجه کنید که آیا صرافی مورد نظر شما از فانتوم پشتیبانی می‌کند یا خیر.

صرافی‌های آنلاین خارجی پشتیبان‌کننده رمزارز فانتوم به شرح زیر هستند:

 • صرافی Binance
 • صرافی FTX
 • صرافی VCC
 • صرافی OKEx
 • صرافی CoinDCX
 • صرافی HitBTC
 • صرافی KuCoin
 •  صرافی WazirX
 • صرافی ProBit
 • صرافی Io

چگونگی خرید ارز دیجیتال فانتوم

بازگشت قیمت فانتوم در سال ۲۰۲۳ به روند صعودی

سرمایه‌گذارانی که استفاده از بلاکچین فانتوم را به عنوان جایگزینی سریع و ارزان برای اتریوم انتخاب کرده‌اند، بعد از دیدن کاهش‌های اخیر قیمت از آینده این ارز دیجیتال ناامید شده‌اند. اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که اصولا ماهیت بازار کریپتوکارنسی به شدت نوسانی است. اما با این وجود پیش بینی بلندمدت کارشناسان تحلیل تکنیکال نشان می‌دهد که می‌توانیم نه تنها در سال ۲۰۲۳ بلکه طی یک دهه پیش رو شاهد روند مثبت و صعودی ارز دیجیتال فانتوم باشیم.

(چنانچه تمایل به خرید سوایپ و مشاهده قیمت آن دارید، می‌توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

استیکینگ کاردانو
آینده پولکادات
استیکینگ اتریوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

قیمت‌ ارزهای‌ دیجیتال محبوب