پیش بینی قیمت و آینده ارز لوپرینگ (LRC) تا سال ۲۰۲۶

پیش بینی آینده ارز لوپرینگ

فهرست محتوا

ارز لوپرینگ توکن بومی صرافی و پلتفرم مالی لوپرینگ است که با تکنولوژی لایه دوم اتریوم توسعه یافته است. این صرافی غیرمتمرکز امکان خرید و فروش و مبادله ارزهای دیجیتال با کارمزد بسیار پایین بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ گاز اتریوم را به کاربران می‌دهد. ارز دیجیتال لوپرینگ توکن کاربردی این پلتفرم است که کاربران برای دریافت خدمات لازم است آن را هزینه کنند. آینده ارز لوپرینگ با توجه به محبوبیت این پروژه و کارایی بالای آن در مقایسه با بسیاری از صرافی‌های غیرمتمرکز تا حد زیادی مثبت تلقی می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با این ارز دیجیتال و امکاناتی که در آینده آن نقش دارند و می‌توانند باعث افزایش قیمت آن بشوند، ادامه این مطلب را دنبال کنید. (برای مشاهده قیمت لوپرینگ و خرید آن می‌توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

ارز لوپرینگ چیست؟

صرافی غیرمتمرکز لوپرینگ یک پلتفرم لایه دوم زیرو-نالج (zkRollup) است که به کاربران اتریوم امکان دسترسی به امکانات این شبکه با مقیاس‌پذیری بالاتر را می‌دهد. این مزیت باعث می‌شود هزینه تراکنش‌های صرافی لوپرینگ برای کاربران درصد کوچکی از هزینه یا گاز ثبت تراکنش‌ها در اتریوم باشد. ارز لوپرینگ از ابتدا به عنوان توکن بومی و کاربردی این صرافی غیرمتمرکز عرضه شده است.

این پلتفرم یک بازارساز خودکار (AMM) است که کاربران در آن می‌توانند بدون ثبت سفارش، یا ایجاد سفارش‌های محدود و بازار معاملات و تراکنش‌های لحظه‌ای و سریع داشته باشند. این تراکنش‌ها با استفاده از استخر نقدینگی تامین مالی می‌شوند. کاربران پروژه لوپرینگ که در تامین نقدینگی این استخرها مشارکت می‌کنند سهم قابل توجهی از کارمزد تراکنش‌ها را با توکن لوپرینگ دریافت می‌کنند.

با توجه به کاربردی بودن و مکانیسم متفاوت این توکن، آینده ارز لوپرینگ تا حد زیادی به عملکرد موفقیت‌آمیز پلتفرم لوپرینگ بستگی دارد. هزینه بسیار کم کارمزد و کارایی بالای پلتفرم لوپرینگ باعث شده یکی از صرافی‌های غیرمتمرکز محبوب در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

شکل‌گیری ارز لوپرینگ

ارز لوپرینگ با نماد تجاری LRC در سال ۲۰۱۷ در یک عرضه اولیه کوین وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. این عرضه اولیه سرمایه لازم برای توسعه پلتفرم لوپرینگ را تامین کرد که دو سال بعد در سال ۲۰۱۹ افتتاح شد.

پروژه لوپرینگ از نظر فنی امکانات متمایزی دارد که باعث شد سرمایه‌گذاران رغبت زیادی به خرید توکن آن در عرضه اولیه کوین نشان بدهند.

شکل‌گیری ارز لوپرینگ

ظرفیت ارز لوپرینگ

در حال حاضر تعداد ۱.۳۳ میلیارد توکن لوپرینگ در بازار در گردش است که ۹۷ درصد از حداکثر ظرفیت این ارز دیجیتال را تشکیل می‌دهد. این توکن کاربردی پلتفرم غیرمتمرکز لوپرینگ با سرمایه بازار بیشتر از ۴۷۰ میلیون دلار در رتبه ۶۸ جدول ارزهای دیجیتال قرار دارد. لوپرینگ یکی از معدود توکن‌های صرافی‌های غیرمتمرکز است که بین ۱۰۰ ارز دیجیتال عمده جایگاهی پیدا کرده است.

تحلیل قیمت ارز لوپرینگ

قیمت این توکن در سال ۲۰۱۷ معمولا کمتر از ۲۰ سنت بود. اما در بازار داغ ارزهای دیجیتال در ابتدای سال ۲۰۱۸ قیمت آن رشد قابل توجهی داشت و به بیشتر از ۱۲/۲ دلار رسید.

اما این رشد ناگهانی خیلی دوام نیاورد و بعد از آن روند قیمت لوپرینگ برای مدت یک ماه نزولی شد و تا ۰.۳ دلار کاهش یافت. ماه بعد قیمت دوباره بالا رفت و این بار با رسیدن به قیمت کمی بیشتر از ۱ دلار روند نزولی را شروع کرد.

سال ۲۰۱۹ با افتتاح پلتفرم لوپرینگ افزایش چشم‌گیری در قیمت ارز لوپرینگ ظاهر نشد و تقریبا همیشه با قیمت کمتر از ۰.۱۳ دلار معامله می‌شد. در دوره‌هایی هم افت قیمت شدیدتر بود و قیمت توکن لوپرینگ به ۰۳/۰ دلار و کمتر هم رسید.

سال ۲۰۲۰ تا ماه ژوئن بدترین زمان برای ارز لوپرینگ بود و بالاترین قیمت آن در این دوره حدود ۰.۰۴۴ دلار ثبت شده است. در زمان‌های دیگر قیمت ارز لوپرینگ از این هم کمتر بود و میانگین آن بین ۰.۰۳ و ۰.۰۲ دلار بود. اما قیمت این ارز دیجیتال از آخر ماه ژوئن دستخوش تغییراتی شد و قیمت آن در این ماه به بیشتر از ۰.۰۸ دلار هم رسید. این روند در ماه ژولای ادامه یافت و قیمت ارز لوپرینگ وارد کانال بالاتر از ۰.۱ دلار شد. حدود دو ماه بعد قیمت لوپرینگ به ۰.۲۶۴ دلار رسید که بالاترین قیمت سال ۲۰۲۰ بود. (برای بررسی لیست کامل قیمت لحظه ای ارز دیجیتال می‌توانید از جدول قیمت راستین که به صورت مستمر آپدیت می‌شود، استفاده کنید)

loopring coin future07

بازار داغ سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲

رشد قیمت ارز لوپرینگ در سال ۲۰۲۱ هم ادامه پیدا کرد و در روز ۵ از ماه ژانویه این سال به ۰.۴۸ دلار رسید. بعد از یک فاز اصلاح قیمت یک ماهه، دوباره روند صعودی شکل گرفت و این بار قیمت لوپرینگ به ۰.۸۲ دلار رسید. از این زمان تا سه ماه بعد ارز لوپرینگ در کانال ۰.۴ تا ۰.۸ دلار خرید و فروش می‌شد.

در ماه می ۲۰۲۱ باز هم روند نزولی ظاهر شد و کانال قیمت لوپرینگ به ۰.۲ تا ۰.۵ دلار منتقل شد. در انتهای ماه اکتبر این سال اما یک روند گاوی شدید شکل گرفت و در ماه نوامبر قیمت این ارز دیجیتال برای اولین بار به ۳.۲۲ دلار رسید. بعد از این رکورد روند اصلاح قیمت یک هفته‌ای شروع شد و کف قیمت روی قیمت ۲.۲۱ دلار ثبت شد.

در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ تاثیرگذارترین اتفاق در آینده ارز لوپرینگ روی داد و قیمت آن به ۸۳/۳ دلار رسید. بعد از آن روند قیمت بازار ارزهای دیجیتال و لوپرینگ نزولی شد.

loopring-chart

در روز ۵ ژانویه ۲۰۲۲ قیمت ارز لوپرینگ با ثبت قیمت ۱.۸ دلار به کانال زیر دو دلار سقوط کرد. این روند نزولی بیشتر از دو هفته ادامه یافت و در ۲۲ ژانویه به ۰.۷۳ دلار رسید. در اواسط ماه مارس دوباره یک روند صعودی در قیمت ارز لوپرینگ ظاهر شد که باعث شد قیمت آن در پایان ماه به ۱.۲۸ دلار برسد.

در دو ماه گذشته روند قیمت لوپرینگ کم و بیش همیشه نزولی بوده و در حال حاضر با قیمت ۰.۳۵ دلار کمترین قیمت از ماه اوت ۲۰۲۱ به بعد را تجربه می‌کند.

پیش بینی آینده ارز لوپرینگ

وبسایت‌های پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال در مجموع رویکرد مثبت و خوش بینانه‌ای به آینده ارز دیجیتال لوپرینگ دارند. دلیل این خوشبینی بدون شک عملکرد قدرتمند آن در دو سال اخیر است که نشان داده ارز لوپرینگ ظرفیت قابل توجهی برای رشد دارد.

پلتفرم لوپرینگ یک پروتکل کاربردی است که امکان دسترسی معامله‌گران به توکن‌های ERC-20 و باقی ارزهای دیجیتال را به سادگی می‌دهد. تکنولوژی سطح بالا و امکانات جذاب لوپرینگ باعث شده معامله‌گران زیادی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال در آن روی خوش نشان بدهند.

در ادامه پیشبینی قیمت آینده ارز دیجیتال لوپرینگ از دو وبسایت تحلیل قیمت معتبر یعنی کریپتونیوززد و کریپتو پولیتن را مشاهده می‌کنید.

وضعیت آینده ارز لوپرینگ

خلاصه عملکرد ارز لوپرینگ در سال ۲۰۲۲

کریپتوپولیتن یکی از پایگاه‌های پیشبینی قیمت است که در مجموع رویکرد واقع‌گرایانه‌ای به آینده این توکن کاربردی ارز دیجیتال دارد. طبق پیشبینی این وبسایت قیمت لوپرینگ در سال ۲۰۲۲ رشد چندانی نخواهد داشت و در پایان سال قیمت آن بین ۰.۵۱ تا حداکثر ۰.۶ دلار معامله خواهد. اگر این پیشبینی درست باشد لوپرینگ از کانال فعلی خارج شده و در شش ماه آینده حدود ۵۰ درصد رشد خواهد داشت.

وبسایت کریپتونیوززد در مقابل رویکرد کاملا خوشبینانه‌ای به آینده LRC دارد. بر اساس پیشبینی این وبسایت تحلیل قیمت، لوپرینگ در پایان سال ۲۰۲۲ با حداکثر قیمت ۱.۳۱ دلار معامله می‌شود و میانگین قیمت آن در این سال ۱.۲۲ دلار خواهد بود. با این حساب بازدهی لوپرینگ تا انتهای سال جاری بیشتر از ۳۵۰ درصد خواهد بود.

ارز دیجیتال لوپرینگ

پیش بینی قیمت لوپرینگ در سال ۲۰۲۳

کریپتوپولیتن پیش بینی نمی‌کند قیمت ارز لوپرینگ در سال ۲۰۲۳ هم به بیشتر از ۱ دلار برسد. با این وجود در تحلیل آنها نسخه ۴.۰ لوپرینگ امکانات متفاوتی ارائه می‌کند که باعث رشد قیمت در سال ۲۰۲۳ می‌شود. بر این اساس قیمت لوپرینگ در سال ۲۰۲۳ در کانال ۰.۷۷ تا ۰.۸۸ دلار قرار خواهد گرفت.

در مقابل از نگاه وبسایت پیش‌بینی قیمت کریپتونیوززد میانگین قیمت لوپرینگ در سال آینده حدود ۱.۳۶ دلار خواهد بود. حداکثر قیمت سال ۲۰۲۳ بر این اساس رقم ۱.۵۴ دلار خواهد بود و منجر به لمس کانال بالاتر از ۱.۵ دلار می‌شود. حداقل قیمت سال ۲۰۲۳ ارز لوپرینگ چیزی کمتر از ۱.۲۳ دلار نمی‌شود.

بیشتر بخوانید: پیش بینی قیمت فانتوم در سال ۲۰۲۳

آینده ارز لوپرینگ در سال ۲۰۲۴

طبق پیش بینی قیمت کریپتوپولیتن بالاخره در سال ۲۰۲۴ قیمت ارز لوپرینگ از مرز ۱ دلار عبور می‌کند. دلیل این رشد بهبود پروژه از نظر زیرساخت‌های فنی و جلب اعتماد کاربران در این سال است. بر اساس پیشبینی کریپتوپولیتن حداقل قیمت لوپرینگ در سال ۲۰۲۴ مبلغ ۱.۰۹ دلار و حداکثر آن ۱.۳۳ دلار خواهد بود. با این حساب در کمتر از دو سال ارز لوپرینگ حدود ۳۰۰ درصد بازدهی خواهد داشت.

پایگاه تحلیل قیمت کریپتونیوززد قیمت لوپرینگ در آینده را مشابه معرفی می‌کند. بر اساس پیش‌بینی این وبسایت تخصصی ارزهای دیجیتال، حداکثر قیمت لوپرینگ در این سال ۱.۵۱ دلار است. حداقل قیمت پیشبینی این پایگاه برای سال ۲۰۲۴ مبلغ ۱.۳ دلار است که نشان می‌دهد بازدهی بیشتر از ۳۰۰ درصد در این دوره زمانی خیلی هم دور از انتظار نیست.

آینده ارز لوپرینگ در سال 2024

قیمت Loopering در سال ۲۰۲۵

سال ۲۰۲۵ طبق تحلیل وبسایت پیش‌بینی قیمت کریپتوپولیتن سال خوبی برای سرمایه‌گذاران لوپرینگ محسوب می‌شود. بر اساس این پیشبینی حداقل قیمت لوپرینگ در این سال به ۱.۶۰ دلار می‌رسد و چیزی کمتر از ۱.۵ دلار نخواهد بود. حداکثر قیمت هم در سال ۲۰۲۵ با رسیدن به ۱.۸۸ دلار برای گذشتن از کانال ۲ دلاری خیز بر خواهد داشت.

وبسایت کریپتونیوززد برای سال ۲۰۲۵ انتظار دارد قیمت لوپرینگ به بالاتر از ۲ دلار برسد و حداکثر آن روی قیمت ۲.۰۸ دلار ثبت بشود. طبق این پیشبینی حداقل قیمت ارز لوپرینگ در سال ۲۰۲۵ حدود ۱.۶۵ دلار خواهد بود و میانگین قیمت روی ۱.۸۶ دلار بسته خواهد شد.

خرید لوپرینگ با بهترین قیمت

قیمت ارز لوپرینگ در سال ۲۰۲۶

وبسایت کریپتوپولیتن رویکرد خوشبینانه و بسیار مثبتی به آینده بلند مدت لوپرینگ دارد. بر اساس پیشبینی این پایگاه تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال قیمت ارز لوپرینگ در سال ۲۰۲۶ از مرز ۲ دلار می‌گذرد و حداقل آن ۲.۲۲ دلار خواهد بود. طبق این پیشبینی حداکثر قیمت لوپرینگ در این سال ۲.۸۳ دلار خواهد بود که برای مدت کمتر از چهار سال از حالا بازدهی خارق‌العاده‌ای است.

نکته جالب اینکه بر عکس کریپتوپولیتن، وبسایت پیشبینی قیمت کریپتونیوززد آینده بلند مدت ارز لوپرینگ را خیلی هم خوشبینانه در نظر نمی‌گیرد. طبق پیشبینی کریپتونیوززد میانگین قیمت ارز لوپرینگ در این سال به ۱.۵۱ دلار بر می‌گردد و اصلاح قیمت در این سال به روند رشد غلبه می‌کند. بر این اساس حداکثر قیمت لوپرینگ در سال ۲۰۲۶ حدود ۱.۷۷ خواهد بود و میانگین قیمت روی ۱.۶۲ دلار بسته خواهد شد.

با این حساب در حالی که وبسایت تحلیل قیمت کریپتوپولیتن یک روند رشد خطی و آهسته برای پیش بینی قیمت لوپرینگ ترسیم می‌کند، وبسایت کریپتونیوززد این روند را غیرخطی اما با بازدهی بسیار بالا معرفی می‌کند. اما نکته بدیهی اینکه در هر دو پیش‌بینی روند قیمت لوپرینگ در آینده مثبت و صعودی ارزیابی می‌شود که نشان می‌دهد این توکن کاربردی بازدهی رضایت‌بخشی خواهد داشت.

قیمت ارز لوپرینگ در سال 2026

سخن آخر

یکی از مزیت‌های اصلی توکن‌های کاربردی برای معامله‌گران ثبات ارزش بیشتر آنها است. ارز دیجیتال لوپرینگ یک توکن کاربردی است که موارد استفاده و کارکرد مشخصی در پلتفرم لوپرینگ دارد. این کارایی باعث می‌شود به عنوان یک تکنولوژی پیشرفته کاربردی، احتمال به صفر رسیدن ارزش لوپرینگ تقریبا بعید باشد. این موضوعی است که در مورد ارزهای دیجیتال معمولی یا ذخیره ارزش صادق نیست و ممکن است به دلیل هر اتفاقی زمانی برسد که آنها کاملا بدون ارزش بشوند.

با این حساب آینده ارز لوپرینگ تا حد زیادی امن است و احتمال از بین رفتن سرمایه در آن تا حد زیادی منتفی است. اما برای اینکه پلتفرم لوپرینگ بازدهی رضایت‌بخشی به معامله‌گران ارائه بدهد لازم است ارتقا پیدا کرده و مطابق برنامه‌های موجود بهبود و توسعه یابد. اگر این اتفاق بیافتد و امکانات لوپرینگ بتواند معامله‌گران بیشتری را جذب کند، انتظار رشد قیمت نجومی در آن به واسطه کاربردی‌تر شدن پروژه‌های DeFi خیلی دور از ذهن نیست.

قیمت ارز دیجیتال لوپرینگ در حال حاضر در کمترین سطح خود در ۱۸ ماه گذشته است که باعث شده موقعیت خوبی برای سرمایه‌گذاران در خرید این توکن کاربردی لایه دوم اتریوم ایجاد بشود. اگر به دنبال سود بردن از تغییرات قیمت یکی از پروژه‌های کارآمد امور مالی متمرکز می‌گردید، خرید ارز لوپرینگ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

(چنانچه تمایل به فروش سوایپ و مشاهده قیمت آن دارید، می‌توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

آینده ارز دیجیتال سولانا
بهترین کیف پول کاردانو
بهترین میم کوین ها برای سرمایه گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

محبوب‌ترین کوین‌ها