آینده ارز دیجیتال مون بیم | این کریپتوکارنسی چه روندی را در پیش گرفته است؟

future-of-moonbeam-02

فهرست محتوا

مون بیم یکی از ارزهای دیجیتال و پاراچین‌های شبکه پولکادات است که امکان اجرای قرارداد هوشمند روی آن وجود دارد و کاملا با اتریوم قابل همکاری، سازگاری و ترکیب شدن است. مون بیم به‌عنوان یک پروتکل غیر متمرکز، دارای ارز دیجیتال بومی خود به نام گلیمر (Glimmer) است که این ارز دیجیتال با علامت اختصاری GLMR نمایش داده می‌شود. مون بیم بالاترین میزان قیمت خود را در ژانویه ۲۰۲۲ و با قیمت ۱۹.۵ دلار تجربه کرد. اما قیمت آن در ماه‌های اخیر با افت شدیدی روبرو بوده است. با این حال پیش‌بینی‌ها حاکی از آن هستند که قیمت این کریپتوکارنسی در ماه‌های آینده و سال ۲۰۲۳ افزایش نسبی خواهد داشت. در این مطلب آینده ارز دیجیتال مون بیم را بررسی می‌کنیم.

معرفی ارز دیجیتال مون بیم

مون بیم یک بلاکچین متمرکز توسعه ‌محور (Developer-Oriented) است که تلاش می‌کند تا با زنجیره‌ ابزار (ToolChain) توسعه‌دهندگان و شبکه‌ اتریوم سازگاری داشته باشد. این کار از طریق پیاده‌سازی کامل ماشین مجازی اتریوم (EVM)، یک API سازگار با وب ۳.۰ و بریچ‌هایی که به شبکه‌های اتریوم موجود متصل می‌کند، انجام می‌شود. مون بیم به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بتوانند قراردادهای هوشمند به زبان سالیدیتی (Solidity) و بخش فرانت‌اند برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) فعلی را با حداقل تغییرات در این شبکه مستقر کنند. وظیفه اصلی پروژه مون بیم این است که پروژه‌هایی که از EVM استفاده می‌کنند را به شبکه پولکادات انتقال دهد.

هنگامی که یک پروژه ارز دیجیتال بخواهد بر روی شبکه اتریوم یا بایننس اسمارت چین عملیاتی شود، باید سورس کد قرارداد هوشمند را با استفاده از زبان برنامه نویسی سالیدیتی بنویسد و آن را بر روی شبکه کریپتوکارنسی قرار دهد. در صورتی که شبکه پولکادات از از زبان برنامه‌نویسی Rust و فریم ورک سابستریت برای ساختن پروژه‌های ارزهای دیجیتال در بستر این دو شبکه استفاده می‌کند. آینده ارز دیجیتال مون بیم این‌طور ایجاب می‌کند تا این کریپتوکارنسی به بقیه رمزارزها این امکان را ‌بدهد که با کمترین میزان تغییرات در سورس کد، پروژه خود را به شبکه پولکادات انتقال دهند و بتوانند از این شبکه استفاده کنند. (برای خرید پولکادات و مشاهده قیمت آن می‌توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

future-of-moonbeam-01

پنج ویژگی مهم ارز دیجیتال مون بیم

ارز دیجیتال مون بیم، ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارد و با استفاده از آن‌ها می‌تواند به رشد پولکادات و اتریوم کمک می‌کند. این کریپتوکارنسی با ویژگی‌هایی که دارد، می‌تواند به نیازهای توسعه‌دهندگان توجه داشته باشد. آینده ارز دیجیتال مون بیم ایجاب می‌کند که وظایف آن در حال توسعه باشد؛ برای مثال مدیریت اقتصادی توکن گلیمر، کنترل زنجیره‌های بلاکچین، و ایجاد انگیزه در کاربران از وظایف مهم مون بیم به‌شمار می‌آیند. ۵ ویژگی مهم این ارز دیجیتال به‌طور خلاصه عبارتند از:

  • توانایی تطبیق با انواع ابزارهای درون شبکه‌های بلاکچین
  • غیرمتمرکز و بدون نیاز به مجوز بودن
  • توانایی و قابلیت‌های بالا در پیاده‌سازی انواع نوآوری‌های بلاکچینی
  • توانایی ادغام و ترکیب چند زنجیره بلاکچین با یکدیگر
  • قدرت هدایت چندین زنجیره به طور همزمان

قیمت فعلی رمزارز مون بیم در بازار ارزهای دیجیتال

بهای حال حاضر گلیمر در حال حاضر ۰.۴۱۶۵۸۷ دلار است. GLMR در ۲۴ ساعت گذشته با حجم معاملات ۸,۹۶۷,۰۶۶ دلار ۲.۰۶ درصد رشد کرده است. گلیمر در حال حاضر با ارزش بازار ۱۹۱,۷۳۰,۲۹۰ دلار در بین تمام ارزهای دیجیتال در رتبه ۱۲۷ قرار دارد. با توجه به این اعداد و ارقام، روند آینده ارز دیجیتال مون بیم، روندی افزایشی خواهد بود که در ادامه آن را بررسی می‎کنیم.

future-of-moonbeam-03

پیش‌بینی قیمت و آینده ارز دیجیتال مون بیم

رمزارز گلیمر این پتانسیل را دارد تا در آینده، تعداد زیادی از توسعه‌دهندگان دیفای (DeFi) که به دنبال ترکیبی از قابلیت‌های اتریوم و دیگر اکوسیستم‌های بلاکچینی هستند را به خود جذب کند. این پروژه احتمالا با پلتفرم‌های دیگری همچون کلاور که به عنوان لایه میانی عمل می‌کنند همکاری خواهد کرد. این سیستم‌های جدید نهایتا قابلیت‌های بهینه‌ای را ارائه می‌دهند تا دیفای را بین بلاکچین‎ها گسترش دهند.

توکن گلیمر یک پروژه رمزنگاری با بلاک‌چین کاملا سازگار با اتریوم است که از بسیاری از ویژگی‌های پروتکل پولکادات استفاده می‌کند. افراد و تیم‌هایی که به دنبال طراحی و ساخت برنامه‌های کاربردی با مون بیم هستند، می‌توانند از ویژگی‌های پاراچین‌های پولکادات استفاده کنند و در عین‌ حال به کاربران و منابع موجود در زنجیره‌های دیگر نیز دسترسی داشته باشند. افرادی که در توکن GLMR سرمایه‌گذاری می‌کنند، علاوه بر حق رای، درآمد پسیو یا منفعلانه نیز خواهند داشت.

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال مون بیم در طی سه سال آینده

مقایسه توکن گلیمر با دیگر نوآوری‌ها و روندهای مهم فناوری یکی از راه‌های پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال مون بیم در بلندمدت است. پیش‌بینی‌های صرافی‌های معتبر از آینده ارز دیجیتال مون بیم نشان می‎دهند تا پایان سال‌های ۲۰۲۳، ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵، اگر  این رمزارز در فاز رشد خود از رشد اینترنت یا شرکت‌های بزرگ فناوری مانند گوگل و فیسبوک پیروی کند، قیمت آن چقدر خواهد بود. در بهترین حالت، پیش‌بینی قیمت GLMR برای سال ۲۰۲۵ در صورتی که مدل رشد فیسبوک را دنبال کند، ۷.۷۲ دلار خواهد بود. در صورتی که اگر این رمزارز مدل رشد اینترنت را دنبال کند، احتمالا در سال ۲۰۲۵، این کریپتوکارنسی ۱.۵۲۱۵۷۸ دلار قیمت خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: آینده اوشن پروتکل به چه صورت است؟

بررسی بهای گلیمر در آینده با توجه به روند حال حاضر این رمزارز

مون بیم در حال حاضر زیر میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) معامله می‌شود. SMA  ۲۰۰ روزه از ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ سیگنال فروش را در ۱۳۰ روز گذشته ارسال کرده است. قیمت مون بیم در حال حاضر زیر SMA 50 روزه است و این نشانگر در ۳ روز گذشته، از ۰۳ دسامبر ۲۰۲۲، سیگنال فروش را نشان می‌دهد.

بر اساس شاخص‌های فنی SMA  ۲۰۰ روزه مون بیم در ماه آینده کاهش می‌یابد و تا ۵ ژانویه ۲۰۲۳ به ۰.۵۱۵۳۰۵ دلار خواهد رسید. برآورد می‌شود که SMA کوتاه مدت ۵۰ روزه مون بیم تا ۵ ژانویه ۲۰۲۳ به ۰.۳۳۳۴۴۹ دلار برسد. نوسانگر حرکت شاخص قدرت نسبی (RSI) شاخصی معتبر است که نشان می‌دهد ارز دیجیتال بیش از حد فروخته شده یا بیش از حد خریداری شده است. در حال حاضر، ارزش شاخص قدرت نسبی  ۵۳.۷۷ است که نشان می‌دهد بازار GLMR در موقعیت خنثی قرار دارد.

glmr-chart

قیمت رمزارز گلیمر در سال ۲۰۲۲

به گفته برخی تحلیل‌گران، گلیمر یکی از شگفت‌انگیزترین ارزهای دیجیتال است که امسال روندی صعودی را در پیش گرفته است. پیش‌بینی قیمت GLMR برای سال ۲۰۲۲ افزایش قابل توجهی را در نیمه دوم سال پیش‌بینی می‌کند که احتمالا به ۰.۶۲۴۸۸ دلار می‌رسد.

مانند سایر ارزهای دیجیتال، افزایش قیمت گلیمر نیز تدریجی خواهد بود، اما افت قابل توجهی در مورد آن پیش‌بینی نمی‌شود. میانگین قیمت ۰.۵۸۳۲۲۱ دلار بسیار جاه‌طلبانه است، اما با توجه به همکاری‌ها و پیشرفت‌های پیش‌بینی شده، رسیدن گلیمر به این قیمت کاملا امکان‌پذیر خواهد بود. انتظار می‌رود GLMR با حداقل بهای ۰.۴۹۹۹۰۴ دلاری در بازار عرضه شود.

آینده ارز دیجیتال مون بیم در سال ۲۰۲۳ چگونه خواهد بود؟

رمزارز گلیمر فضای زیادی برای گسترش دارد. در نتیجه اعلامیه‌های احتمالی مشارکت‌ها و ابتکارات جدید متعدد، پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۲۳، قیمت GLMR به زودی از ۱.۰۴ دلار فراتر رود. با این حال، باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا شاخص قدرت نسبی GLMR از منطقه فروش بیش از حد فروش خارج می‌شود یا خیر. با توجه به نوسانات بازار، GLMR با حداقل قیمت معاملاتی ۰.۸۳۳۱۷۳ دلار و متوسط ​​قیمت معاملاتی ۰.۹۱۶۴۹۱ دلار معامله می‌شود.

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال مون بیم در سال ۲۰۲۴

اگر آینده ارز دیجیتال مون بیم روند صعودی خود را تا سال ۲۰۲۴ ادامه دهد، ممکن است قیمت آن به ۱.۴۶ دلار برسد و دارندگان GLMR سود کنند. انتظار می‌رود GLMR با قیمت متوسط ​​۱.۳۳ دلار و پایین‌ترین قیمت ۱.۲۵ دلار در سال ۲۰۲۴ معامله شود.

قیمت احتمالی مون بیم در ۲۰۲۵

اگر مون بیم با موفقیت احساسات بازار را در بین سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تقویت کند، قیمت توکن GLMR می‌تواند تا پنج سال آینده ثابت بماند. طبق پیش‌بینی‌ها، قیمت GLMR رشد خواهد داشت و انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۵ به بالاترین حد خود برسد و از آن فراتر رود. در سال ۲۰۲۵، ارزش ارز مجازی ۱.۸۷ دلار خواهد بود، با حداقل قیمت ۱.۶۷ دلار و قیمت متوسط ۱.۷۵ دلار.

مون بیم در ۲۰۲۶ چه قیمتی خواهد داشت؟

پس از پیش‌بینی‌های گسترده و تحلیل‌های فنی برای آینده ارز دیجیتال مون بیم، صرافی‌های معتبر تخمین می‌زنند که قیمت GLMR تا سال ۲۰۲۶ از سطح متوسط ​​قیمت ۲.۱۷ دلار عبور کند و حداقل قیمت آن تا پایان این سال، ۲.۰۸ دلار باشد. علاوه بر این، مون بیم دارای حداکثر ارزش قیمت ۲.۲۹ دلار است.

future-of-moonbeam-06

پیش‌بینی بهای گلیمر در ۲۰۲۷

با توجه به سرمایه‌گذاری‌های آتی که انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۷ اتفاق بیفتد، ما انتظار داریم که روند صعودی قیمت مون بیم ادامه داشته باشد و میانگین قیمت را به حدود ۲.۵۸ دلار برساند. اگر GLMR بتواند سطح مقاومت را در سال ۲۰۲۷ بشکند، می‌توانیم حداکثر قیمت ۲.۷۱ دلار را ببینیم، عدم جمع‌آوری سرمایه مورد نیاز GLMR تا سال ،۲۰۲۷ می‌تواند منجر به روند نزولی آینده ارز دیجیتال مون بیم و کاهش قیمت ۲.۵۰ دلاری آن شود.

پیش‌بینی بهای رمزارز مون بیم در ۲۰۲۸

در حالی که رمزارز گلیمر برای تسریع تعامل بین شبکه‌های مختلف به‌خصوص اتریوم تلاش می‌کند، انتظار می‌رود روند صعودی سال قبل ادامه یابد. بنابراین حداقل قیمت معامله ۲.۹۲ دلار و قیمت سالانه بالای ۳.۱۲ دلار در سال ۲۰۲۸ بسته شده است.

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال گلیمر در ۲۰۲۹

تا سال ۲۰۲۹، گلیمر سرانجام از مقادیر ATH قبلی خود فراتر خواهد رفت و سطوح قیمت جدیدی را به ثبت خواهد رساند. حداقل قیمت آینده ارز دیجیتال مون بیم، می‌تواند ۳.۳۳ دلار باشد و به طور بالقوه به حداکثر ارزش قیمت ۳.۵۴ دلار می‌رسد که میانگین آن ۳.۴۲ دلار است.

آینده ارز دیجیتال مون بیم در ۲۰۳۰ چگونه خواهد بود؟

بازار کریپتوکارنسی به شدت بی‌ثبات است که این مساله، یکی از دلایل متعددی است که پیش‌بینی قیمت‌ها را دشوار می‎کند. صرافی‌های معتبر جهانی تمام تلاش خود را می‌کنند تا قیمت‌های آینده را با دقت پیش‌بینی کنند، اما سرمایه‌گذاران نباید همه پیش‌بینی‌ها را به‌عنوان توصیه مالی برای خرید یا فروش این رمزارز تلقی کنند. در سال ۲۰۳۰، آینده ارز دیجیتال مون بیم همچنان روند صعودی خواهد داشت. به این ترتیب، حداکثر قیمت GLMR در سال ۲۰۳۰ پیش بینی می‌شود که ۴.۰۸ دلار در صورت روند صعودی قیمت باشد، با سطح قیمت متوسط ​​۳.۹۲ دلار.

خرید مون بیم با بهترین قیمت

سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال مون بیم با انجام تحلیل‌های تکنیکال

هدف اصلی ارز دیجیتال مون بیم، ایجاد یک زیرساخت شفاف و غیرمتمرکز است که ایجاد dApp‎های ایمن و اقتصادی را ممکن می‌کند. به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابتکارات در حوزه قابلیت همکاری، مون بیم دارای یک جامعه توسعه‌دهنده و کاربران فعال است. اما بهتر است قبل از سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال، از روش‌های تحلیل تکنیکال و بنیادی استفاده کرده و برای اطمینان از سرمایه‌گذاری سودآور، از صرافی‌های معتبر مشاوره حرفه‌ای دریافت کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت
نحوه ورود به بازار ارز دیجیتال
کارمزد انتقال تتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

قیمت‌ ارزهای‌ دیجیتال محبوب