آشنایی با ارز دیجیتال جو | با امکانات پلتفرم معاملاتی Joe بیشتر آشنا شوید.

joe-token-01

فهرست محتوا

رمز ارز‌ها در دنیای امروز جایگزینی برای پول شده‌اند و افراد با سرمایه‌گذاری در بازار دیجیتال و انجام خرید و فروش این ارز‌ها به دنبال کسب سود بیشتر هستند. ارز دیجیتال جو با نماد JOE مورد معامله در این بازار است که می‌تواند برای یک سرمایه‌گذاری عالی بهترین گزینه باشد.

ارز دیجیتال JOE

ارز‌های دیجیتال در انواع مختلف با کاربرد متفاوت و ویژگی‌های منحصر به فرد تولید شده و در بازار‌های جهانی مورد استقبال افراد در تمام دنیا قرار گرفته‌اند. صرافی‌های عرضه‌کننده توکن‌ها یا رمز ارز‌ها به دو دسته متمرکز و غیر متمرکز تقسیم‌بندی می‌شوند که از بهترین رمز ارز‌ها تشکیل شده‌اند.

ارز دیجیتال جو از توکن‌های غیر متمرکز است که در بازار خرید و فروش می‌شود. هرچند هنوز نتوانسته به قیمت بالایی دست پیدا کند اما متخصصان ارز‌های دیجیتال آینده روشنی را برای این توکن پیش‌بینی کرده‌اند. JOE به عنوان یک رمز ارز در پلتفرم Trader JOE با عرضه ثابت و نزولی بین سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۴ میلادی شناخته می‌شود.

افراد سرمایه‌گذار در این بازار که علاقه خاصی به بلاک چینی دارند، انجام معاملات در حوزه این توکن را مناسب می‌دانند. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این ارز دیجیتال کاربری بالا و چند منظوره بودن آن است که با هدف انجام مبادلات در صرافی غیر متمرکز DEX و بلاک چین آوالانچ عرضه می‌شود و رشد سریعی برای آن پیش‌بینی شده است.

بیشتر بخوانید: دوج چین چیست و چه کاربردی دارد؟

بلاکچین آوالانچ

در واقع آوالانچ از جمله بلاک چین‌های مورد توجه تریدر‌ها است که بعد از عرضه شدن آن، مقدار ارزش قفل شده در سیستم افزایش پیدا کرده و به دنبال آن پلتفرم‌های مختلف از جمله تریدر جو بر روی این شبکه سیستمی فعالیت می‌کنند.

سرعت بالا و نوآوری این بلاک چین شرایطی را فراهم کرده تا افراد بتوانند ضمن ساخت سریع و ایمن مزارع بتوانند‌ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل کرده و به آسانی توکن‌های خود را خرید و فروش کنند. جذب بیش از ۴ میلیارد دلار سرمایه در این صرافی غیر متمرکز نشان از کارایی و عملکرد مثبت آن دارد که این مورد می‌تواند نقش به سزایی در آینده رمز ارز‌های ارائه شده در این صرافی از جمله ارز دیجیتال جو باشد.

خدمات پلتفرم تریدر جو

ارائه خدمات متعدد از پلتفرم تریدر جو که می‌توایند با کمک آن‌ها توکن JOE دریافت کنید عبارت است از:

۱. مبادله کردن

صرافی تریدر جو مکانی برای انجام خرید و فروش توکن‌های مختلف با یکدیگر است. برای کسب درآمد با ارز دیجیتال جو کافی است تا دو توکن مورد نظر خود را انتخاب کرده و در نهایت با یکدیگر معامله کنید. در حالی که شما توکن‌ها را مبادله می‌کنید، مقداری از کارمز به دست آمده بین مزرعه ارز JOE و استخر‌های نقدینگی تقسیم می‌شود.

joe-token-04

۲. فارمینگ یا مزارع

شما می‌توانید توکن‌های استخر‌های نقدینگی خود را به منظور به دست آوردن بازدهی بیشتر به مزرعه واریز کنید. در نهایت سود بیشتر و تعداد ارز JOE بیشتری را به دست خواهید اورد.

۳. Stake

دستیابی به توکن جو از طریق Stake کردن توکن‌های XJOE امکان‌پذیر است. در زمان افزایش ارزش رمز ارز‌ها در پلتفرم تریدر جو، بازدهی شما نیز به بالاترین مقدار ممکن خواهد رسید. هرگاه توکن‌ها استیک شوند در واقع با بهترین حالت ممکن موفق شده‌اید تا آن‌ها را با XJOE مبادله کنید. با گذشت زمان می‌توانید تعداد ارز جو بیشتری را داشته باشید.

برای انجام Stake یک توکن کافی است تا به کیف پول متصل شده و با مراجعه به میز کار تریدر خود و انتخاب گزینه Stake این کار را انجام دهید. در این قسمت تعداد توکن‌های جو را که قصد استیک کردن آن‌ها را دارید مشخص کرده و با زدن گزینه Approve، توکن‌های XJOE به کیف پول شما انتقال داده خواهند شد.

در حالت کلی با انجام این کار میزان کارمزد دریافت شده از جانب صرافی به استخر XJOE پرداخت شده و از آن برای خرید ارز دیجیتال جو به صورت دوره‌ای استفاده می‌شود. در نهایت با این کار می‌توانید تعداد توکن جو بیشتری را به دست‌آورید.

۴. وام دادن

همان طور که روش پس انداز کردن پول موجب می‌شود تا مقداری سود به سرمایه اولیه اضافه شدن، فرایند وام دهی در بازار دیجیتال و خرید و فروش توکن جو نیز به همین صورت انجام می‌شود. در این حالت شما توکن‌های خود را برای ارائه به دیگر کاربران به صورت وام را سپرده‌گذاری کرده و با دریافت سود وام می‌توانید تعداد ارز JOE بیشتری را به دست بیاورید.

تعداد بسیاری از صرافی‌های داخلی کمک می‌کنند تا افراد بتوانند به آسانی ضمن دستیابی به ارز‌های دیجیتال، معاملات خود را نیز انجام دهند. صرافی راستین یکی از آن‌ها است که با ثبت نام در این سامانه، انجام احراز هویت و شارژ کردن کیف پول خود می‌توانید خرید و فروش رمز ارز‌های مختلف از جمله ارز دیجیتال جو را انجام دهید.

امکانات Trader JOE

سرویس‌های ارائه شده از جانب این پلتفرم به کاربردان خود مشابه با سیستم پنکیک سواپ است که شامل امکانات زیر می‌شود:

۱. Trade (ترید)

قسمت ترید موجب می‌شود تا شما بتوانید کوین آواکس و سایر توکن‌های موجود در لیست را با یکدیگر معامله یا Change کنید. توکن‌هایی قابل خرید و فروش هستند که توسط پلتفرم پشتیبانی شوند. ارز دیجتال جو از جمله این توکن‌ها است.

۲. pool (استخر)

استخر‌های موجود در تریدر ارز دیجیتال جو، در ازای تأمین نقدینگی توسط کاربران، کارمزد انجام تراکنش‌های مبادلاتی را به آن‌ها پرداخت خواهد کرد.

۳. Farm (مزرعه)

در مزرعه این پلتفرم مشابه با هر مزرعه دیگری می‌توانید با دریافت LP Token‌ها از تأمین نقدینگی، ارز دیجیتال جو را به دست‌آورید.

۴. Stake (استیک)

مشابه با سوشی سواپ می‌توانید توکن XJOE را با انجام سرمایه‌گذاری بر روی رمز ارز JOE دریافت کرده و در نهایت مقدار سود نهایی خود را افزایش دهید.

۵. Zap (زپ)

زپ موجب ساده کردن تأمین نقدینگی در پلتفرم شده تا شما به عنوان رسمایه‌گذار بتوانید یک توکن خود را به LP Token تبدیل کنید. واریز رمز ارز به پلتفرم و منتقل کردن دو توکن مورد نظر به استخر موجب می‌شود تا بتوانید به سادگی جفت آن‌ها را در استخر ذخیره کنید.

joe-token-03

هدف از تولید ارز دیجیتال JOE

انجام معاملات در بازار‌های دیجیتال نیاز به آگاهی و تخصص دارد تا بتوانید ضمن حفظ سرمایه اولیه، سود مناسب از خرید و فروش توکن‌ها را نیز به دست‌آورید. هر یک از پروژه‌های بلاکچینی با هدف مشخصی ساخته می‌شوند. تولید‌کنندگان ارز دیجیتال جو نیز هدف خاصی را در زمینه تولید آن دنبال می‌کنند. از جمله اهداف عرضه این توکن شامل موارد زیر می‌شود:

  • فراهم کردن شرایطی برای خرید و فروش NFT در پلتفرم خود
  • اجرای معاملات اهرمی به بهترین شکل

ارز جو از بهترین رمز ارز‌های این مزرعه جهانی است که سودآوری کافی و مناسبی را برای سرمایه‌گذاران آگاه و متخصص دارد. انجام معاملات اهرمی کمک می‌کند تا تریدر‌ها بتوانند خرید و فروش‌های با سودآوری بیشتری داشته باشند.

بیشتر بخوانید: پیش بینی آینده ape coin

تولید‌کنندگان JOE

سازندگان اصلی این رمز ارز‌ها با نام‌های مستعار OxMurloc و Cryptofish نقش به سزایی در توسعه این توکن در بازار دیجیتال داشته‌اند. کریپتوفیش به دلیل داشتن تخصص کافی در زمینه بلاکپینی به ایجاد قرارداد‌های هوشمند پرداخته و در این زمینه فعالیت‌های متعددی را انجام داده است. رزومه فوق‌العاده او در شرکت گوگل تأثیر به سزایی در روند توسعه ارز دیجیتال جو داشته است.

یکی دیگر از توسعه‌دهندگان با نام OxMurloc با انجام استارتاپ‌های موفق، توانسته است نقش مؤثری در عرضه این توکن داشته باشد. این شخص بیشتر بر روی بازاریابی این ارز دیجتال فعالیت می‌کند. در نهایت با توجه به شرایط خرید و فروش و هم چنین میزان گسترش و پیش‌بینی رشد این رمز ارز می‌توانید به راحتی آن را در صرافی‌های مختلف خرید و فروش کنید.

علت ارزش ارز دیجیتال جو برای سرمایه‌گذاری چیست؟

۱. چند منظوره و کاربردی بودن ارز JOE

تعداد بسیاری از صرافی‌های غیر متمرکز ارز‌های دیجیتال متمرکز را به دلیل تک منظوره بودن در معاملات خود مورد استفاده قرار می‌دهند. پلتفرم تریدر جو با رویکردی متفاوت توانسته علاوه بر ویژگی‌های خاص یک صرافی غیر متمرکز، کاربرد‌های دیگری را نیز انجام دهد.

هرچند سیستم دیفای به دلیل تازه کار بودن با مشکلاتی از قبیل سفارش‌های محدود و مقدار نقدینگی کم مواجه است اما Trader JOE توانسته است با ویژگی‌های منحصر به فرد و پیشرفته این سیستم معاملات اهرمی ارز دیجیتال جو را برای تریدر‌ها فراهم کند.

هدف اصلی تریدر جو، ایجاد یک پلتفرم واحد و پر قدرت از ویژگی‌های دیفای است که کاربران به آسانی بتوانند معاملات خود را انجام دهند. در واقع پلتفرم Trader JOE فضایی را فراهم کرده تا افراد بتوانند از موقعیت‌های مختلف و کارکرد‌های گوناگون مانند مبادله، سهام، وام دادن و گرفتن و انجام مبادلات اهرمی، کسب درآمد کنند. ارز دیجتال جو را می‌توانید با اشتراک گذاشتن آن در استخر‌های نقدینگی به دست آورده و با به کار بردن این رمز ارز در سیستم‌های وام دهی به سود مناسب دست پیدا کنید.

۲. قیمت مناسب JOE

یکی از مهم‌ترین دلایلی که مشخص می‌کند سرمایه‌گذاری بر روی ارز دیجیتال جو مناسب است، قیمت پایین آن است. با توجه به اینکه این توکن ارزان‌ترین رمز ارز موجود در صرافی‌های غیر متمرکز است، می‌توانید آن را با قیمت مقرون به صرفه‌ای خریداری کنید. متخصصان و تریدر‌های حرفه‌ای پیش‌بینی کرده‌اند که توکن JOE روند صعودی خواهد داشت و در آینده به رشد قابل چشمگیری دست پیدا خواهد کرد.

خرید ارز دیجیتال جو با بهترین قیمت

۳. وجود پایه‌های فناوری قدرتمند

با توجه به پیش‌بینی‌های بلند مدت و هم چنین تحلیل‌های تکنیکال انجام شده بر روی ارز دیجیتال جو، برآورد شده است که در آینده با افزایش قیمت به یک توکن با قابلیت سودآوری بالا تبدیل می‌شود. از طرفی روند صعودی و رشد قیمت این ارز دیجیتال در موتاه مدت، دلیلی بر پرسود بودن آن است که موجب شده سرمایه‌گذاری بر روی این رمز ارز از جانب افراد مختلف مورد توجه قرار گیرد.

در صورت داشتن هرگونه پرسش در زمینه خرید و فروش توکن JOE می‌توانید از خدمات صرافی راستین از جمله پیشتیبانی ۲۴ ساعته، ارائه مشاوره رایگان جهت کسب سود، پشتیبانی از بیشترین تعداد رمز ارز‌ها، ایجاد امنیت کیف پول و مهم‌ترین آن میزان کارمزد صفر درصد بهره‌مند شده و در نهایت مبادلات خود را با اطمینان حمایت کارشناسان ما در صرافی راستین انجام دهید.

کیف پول‌های مناسب JOE

یکی از راه‌های انجام مبادلات پر سود در بازار‌های جهانی بر روی توکن‌ها به خصوص ارز دیجیتال جو، استفاده از بهترین کیف پول‌ها است. تعداد بسیاری از بهترین کیف پول‌ها وجود دارند که از این رمز ارز پیشتیبانی می‌کنند.

ولت‌های نرم‌افزاری و سخت افراری متعددی وجود دارند که به صورت همزمان می‌توانند ارز جو را حمایت کنند. کیف پول‌های ولت نرم‌افزاری که در نوع خود از اهمیت قابل قبولی برخوردار هستند، عبارتند از:

و در صورتی که از ولت سخت‌افزاری استفاده می‌کنید، بهترین کیف پول‌ها را می‌توان به صورت زیر معرفی کرد:

  • لجر
  • ترزور

افرادی که قصد انجام معامله و سرمایه‌گذاری بر روی این رمز ارز را دارند می‌توانند با انجام یک برنامه‌ریزی دقیق و انتخاب بهترین کیف پول، ارز دیجیتال جو را خرید و فروش کرده و به سود مناسب دست پیدا کنند.

joe-token-02

بهترین صرافی برای خرید ارز دیجیتال جو

با توجه به مطالب گفته شد و پیش بینی متخصصان ارزهای دیجیتال از رشد صعودی قیمت توکن JOE شاید قصد خرید آن را داشته باشید. ویژگی‌های خاص این ارز موجب می‌شود تا افراد بخواهند معاملاتی را بر روی آن انجام دهند. صرافی‌های متعددی از جمله صرافی راستین با ایجاد فضایی امن و پشتیبانی ۲۴ ساعته به صورت آنلاین ضمن حمایت از تعداد بسیاری از رمز ارزها به شما کمک می‌کنند تا با اطمینان خاطر خرید و فروش ارز دیجیتال جو را انجام داده و سرمایه خود را با کسب سود، افزایش دهید.

کلام آخر

ارز جو از مهم‌ترین توکن‌های عرضه شده در بازار کریپتوکارنسی است. این رمز ارز بر روی پلتفرم چند منظوره تریدر جو که به عنوان یک صرافی غیر متمرکز شناخته می‌شود، توسط توسعه‌دهندگان آن عرضه شده است. ایجاد امکان معاملات در این صرافی موجب شده تا رشد و روند صعودی برای این رمز ارز پیش‌بینی شود.

ارائه ارز دیجیتال جو بر روی بلاکچین در حال رشد با سرعت بالا همراه با نوآوری باعث شده تا افراد و تریدر‌های متعددی به سمت خرید و فروش آن روی آورند. در برداشتن ویژگی‌های منحصر به فرد دیفای نیز در محبوبیت آن نقش داشته است تا جایی که این رمز ارز به عنوان بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری شناخته می‌شود. پیش‌بینی شده است در آینده نزدیک قیمت این ارز دیجیتال رشد بسیاری به همراه داشته باشد. (چنانچه قصد خرید بیبی دوج مشاهده قیمت آن را دارید، می‌توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

استیکینگ اتریوم
آینده ارز دیجیتال گالا
staking01

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

قیمت‌ ارزهای‌ دیجیتال محبوب