روش تبدیل ریال به بیت کوین | چگونه با پرداخت ریال این رمزارز را خریداری کنید؟

rial-to-btc-01

فهرست محتوا

بیت کوین را می‌توان محبوب‌ترین ارز دیجیتال معرفی کرد که اکنون سرمایه‌گذاران ایرانی می‌توانند با پرداخت ریال، این رمزارز را خریداری کنند. روش تبدیل ریال به بیت کوین بسیار آسان است و برای انجام این کار نیاز دارید که به سراغ صرافی‌های داخلی مانند صرافی راستین بروید. اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید، توصیه می‌کنیم صرافی را انتخاب کنید که کارمزد پایینی داشته و سرعت پردازش اطلاعات و معاملات بالایی نیز داشته باشد. در این مطلب از مجموعه راستین با صفر تا صد روش تبدیل ریال به بیت کوین آشنا می‌شویم و ویژگی‌های یک صرافی مناسب برای انجام این کار را معرفی می‌کنیم.

بیت کوین؛ ارز دیجیتالی که می‌تواند آینده شما را دگرگون کند

زمانی که در سال ۲۰۰۹ برای اولین بار بیت کوین به جهان معرفی شد، کمتر کسی تصور می‌کرد که این ارز دیجیتالی بتواند آن‌طور که باید موفق شود. اما بیت کوین توانست خلاف این موضوع را اثبات کند و به گران‌ترین رمزارز تبدیل شود. همچنین این ارز دیجیتال توانست نقش ویژه‌ای در افزایش محبوبیت رمزارزها ایفا کند و در حال حاضر نیز بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌ها مانند تسلا برای پرداخت از بیت کوین پشتیبانی می‌کنند.

rial-to-btc-02

چرا صرافی‌های ایرانی را برای روش تبدیل ریال به بیت کوین انتخاب کنیم

معامله‌گرانی که قصد خرید بیت کوین را دارند، این سوال را از خود می‌پرسند که چرا باید برای خرید بیت کوین، به سراغ صرافی‌های ایرانی رفت؟ برای پاسخ به این سوال، باید بگوییم دلایل زیادی وجود دارند که دست به دست هم می‌دهند تا صرافی‌های ایرانی برای خرید بیت کوین، به مراتب مطمئن‌تر از صرافی‌های خارجی باشند. در ادامه با این دلایل آشنا می‌شویم.

صرافی‌های خارجی از ریال پشتیبانی نمی‌کنند

برای خرید بیت کوین باید مبلغی را پرداخت کنید. این مبلغ می‌تواند در واحدهای ارزی مختلفی باشد. در صرافی‌های خارجی، شما می‌توانید از تتر یا ارزهای دیجیتالی دیگر برای تبدیل به بیت کوین استفاده کنید و یا به سراغ تبدیل مستقیم دلار و یورو به این رمزارز بروید. اما تمام این روش‌ها هزینه نسبتا بالایی دارند و برای یک معامله‌گر ایرانی چندان به صرفه نیستند.

تبدیل ارزهایی مانند تتر و دوج کوین به ارزی مانند بیت کوین، کارمزد نسبتا بالایی برای معامله‌گر ایرانی دارد. همچنین خرید تبدیل دلار و یورو به بیت کوین نیز محدودیت‌های درگاهی خاص خود را دارد و باید برای انجام این کار یک حساب خارجی داشته باشید.

روش تبدیل ریال به بیت کوین به مراتب آسان‌تر از تبدیل ریال به دلار و یورو و خرید بیت کوین از طریق آن‌ها است. به دلیل تحریم‌ها و برخی دلایل خاص دیگر، صرافی‌های خارجی از ریال برای تبدیل به بیت کوین استفاده نمی‌کنند. در نتیجه، باید به سراغ صرافی‌های ایرانی بروید که تبدیل ریال به بیت کوین را در چند دقیقه برای شما انجام دهند.

کارمزد پایین

یکی از مهم‌ترین دلایل برای انتخاب صرافی‌های داخلی برای تبدیل ریال به بیت کوین است. اگر بخواهید این کار را از طریق صرافی‌های خارجی انجام دهید، به مراتب هزینه کارمزد بالاتری را برای انجام تراکنش‌ها و معاملات پرداخت خواهید کرد.

سرعت پردازش بالا

صرافی‌های ایرانی، به دلیل قرار داشتن در داخل کشور می‌توانند با سرعت بالاتری عمل پردازش تراکنش‌های ریال به بیت کوین را انجام دهند. در نتیجه، شما می‌توانید از این بابت روی آن‌ها حساب ویژه‌ای باز کنید و در مواقعی که نیاز به خرید یا فروش فوری دارید، به سراغ این صرافی‌ها بروید.

روش آسان تبدیل ریال به بیت کوین به چه صورت است؟

اگر به دنبال تبدیل ریال به بیت کوین هستید، توصیه می‌کنیم حتما با مراحل انجام این کار آشنایی داشته باشید. برای انجام این کار، نیاز دارید که ابتدا مقدار ریال (تومان) مد نظر خود را به صرافی ایرانی مورد نظر واریز کنید. برای انجام این کار، باید ابتدا در صرافی مورد نظر خود حساب کاربری و کیف پول ایجاد کرده باشید. در ادامه، باید وارد بخش مدیریت کیف پول شوید و روی گزینه شارژ حساب کاربری کلیک کنید. بعد از انجام این کار، نوبت به این می‌رسد که از طریق درگاه معتبر بانکی، کیف پول خود را به میزان دلخواه شارژ کنید. در صورتی که پرداخت شما تایید شود، کیف پول در همان لحظه شارژ خواهد شد.

rial-to-btc-03

خرید بیت کوین با اعتبار کیف پول

روش تبدیل ریال به بیت کوین بعد از شارژ کیف پول به این شکل است که بعد از شارژ حساب کاربری، باید به سراغ ارز دیجیتالی مورد نظر خود یعنی بیت کوین بروید. برای خرید بیت کوین، بعد از کلیک روی صفحه مشخصات آن، به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که در آن مشخصات بیت کوین به صورت کامل برای شما نمایش داده شده است. در این مرحله، شما می‌توانید با کمک گزینه میزان تناسب، با کمک مقدار ریالی که در کیف پول دیجیتالی خود دارید، تعیین کنید که چقدر می‌خواهید بیت کوین خریداری کنید. برای انجام خریدی دقیق، در این صفحه برای شما اطلاعاتی مانند میزان موجودی نیز نمایش داده می‌شود.

در صفحه خرید بیت کوین، اطلاعات مختلفی مانند کارمزد، مبلغ کل خرید و میزان بیت کوین دریافتی بعد از خرید را مشاهده می‌کنید. وجود چنین اطلاعاتی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بهترین خرید ممکن را برای خود داشته باشید.

روش دیگر روش تبدیل ریال به بیت کوین

روش‌های مختلفی برای روش تبدیل ریال به بیت کوین وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به تبدیل ریال به ارزهایی مانند تتر اشاره کرد. این کار بیشتر در مواقعی انجام می‌شود که می‌خواهید بخشی از سرمایه ریالی خود را به خرید بیت کوین تخصیص دهید.

روش تبدیل ریال به تتر و سپس بیت کوین، تفاوت خاصی با تبدیل مستقیم به این ارز ندارد. برای این منظور، شما می‌توانید بعد از شارژ کیف پول خود، وارد بخش خرید تتر شوید و به میزان دلخواه از آن خریداری کنید. در نهایت، این امکان را دارید تا بخش مشخصی از دارایی تتر خود را به بیت کوین تبدیل کنید. همچنین در صورت تمایل، امکان تبدیل تمام دارایی تتر به بیت کوین نیز وجود دارد.

خرید بیتکوین با بهترین قیمت از صرافی راستین

روش تبدیل بیت کوین به ریال را بشناسید

ممکن است بخواهید در مواقعی ارز بیت کوین خود را به ریال تبدیل کنید. دو راهکار پیش روی شما وجود دارد. اما ساده‌ترین روش برای تبدیل بیت کوین به ریال، از طریق صرافی‌های ایرانی است. برای این منظور، دقیقا به همان روشی که توانستید بیت کوین را خریداری کنید، باید آن را بفروشید و تبدیل به ریال کنید. تبدیل بیت کوین به ریال ممکن است کمی زمان‌بر باشد که با کمی صبر انجام خواهد شد.

rial-to-btc-04

چرا صرافی راستین را برای تبدیل ریال به بیت کوین انتخاب کنید

یکی از سوالاتی که درباره انتخاب صرافی راستین برای تبدیل ریال به بیت کوین مطرح می‌شود، این است که چرا باید از میان این همه صرافی داخلی، این صرافی را به عنوان مرجع انجام این کار انتخاب کرد؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم صرافی راستین به دلیل خدماتی که ارائه می‌کند و امنیت بالای خود توانسته است رضایت همگان را جذب کند.

امنیت بالا؛ کلید موفقیت صرافی راستین

سایت‌ها و صرافی‌های مختلفی وجود دارند که تبدیل ریال به بیت کوین را برای شما انجام می‌دهند. از میان این سایت‌ها، باید به سراغ صرافی بروید که بیشترین ایمنی را دارد. صرافی‌هایی که ایمنی سایت‌های آن‌ها کم است، به راحتی مورد سرقت اطلاعاتی قرار می‌گیرند. در نتیجه، این احتمال وجود دارد که کیف پول شما و حتی اطلاعات کارتتان سرقت شود.

کلید طلایی صرافی راستین در میان مجموعه‌های مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال، امنیت آن است. در این مجموعه، امنیت تراکنش‌ها بسیار بالا است و با خیالی آسوده می‌توانید معاملات خود را در این صرافی انجام دهید. به همین دلیل، این صرافی توسط کاربران به عنوان بهترین صرافی ایرانی شناخته می‌شود.

صرافی راستین با سرعت بالایی تراکنش‌ها را انجام می‌دهد

صرافی‌های ایرانی به کندی در پردازش و انجام معاملات مشهور هستند و به همین خاطر، کمتر کسی به سراغ سرمایه‌گذاری در آن‌ها می‌رود. اما صرافی راستین توانسته است به خوبی این مشکل را برطرف کند و به عنوان بهترین گزینه برای معامله‌گران و افراد خواهان تبدیل ریال به بیت کوین تبدیل شود.

rial-to-btc-05

سهولت استفاده از صرافی راستین

هر صرافی رابط کاربری مخصوص خود را دارد. در این میان، برخی صرافی‌ها به قدری رابط پیچیده‌ای دارند که حتی معامله‌گران حرفه‌ای نیز برای استفاده از آن‌ها سردرگم می‌شوند. این در حالی است که رابطه کاربری صرافی راستین بسیار آسان و کاربردی است. رابط این صرافی به گونه‌ای طراحی شده است که حتی سرمایه‌گذاران آماتور نیز می‌توانند به راحتی در آن برای تبدیل ریال به بیت کوین اقدام کنند.

آموزش تصویری خرید بیتکوین در صرافی راستین

در صورتی که قصد تبدیل ریال خود به بیتکوین را دارید می توانید با تکمیل ثبت نام خود در صرافی راستین و شارژ حساب خود این کار را انجام دهید. برای این منظور شما می توانید از طریق معامله سریع یا بازار کلاسیک اقدام کنید. در زیر به طور مختصر هر دو روش را توضیح خواهیم داد.

معامله سریع

ساده ترین روش برای خرید بیتکوین، خرید آن در قسمت معاملات سریع است. این کار با یک کلیک صورت می گیرد. به این ترتیب که مقدار ریالی را که می خواهید تبدیل به بیتکوین کنید رو وارد می کنید و سپس بر روی خرید سریع خرید سریع کلیک کنید. خرید شما انجام می شود و می توانید دارایی خود را در کیف پول خود مشاهده کنید.

raastin-trader-01

 

معامله در بازار کلاسیک

معامله در بازار کلاسیک روش دیگری است که می توانید بیت کوین خود را به ریال تبدیل کنید. شما با وارد کردن قیمت خرید و مقدار بیتکوین مورد نیاز می توانید سفارش خود را ثبت کنید و خرید خود را انجام دهید. توجه داشته باشید ممکن است در قیمت ثبت شده فروشنده ای حاضر به فروش بیتکوین خود نباشد و سفارش شما بر روی تابلو معاملات باقی بماند.

raastin-trade-02

 

تبدیل ریال به بیت کوین در صرافی راستین آسان‌تر از همه‌جا است

صرافی راستین یکی از صرافی‌هایی است که می‌توانید در آن برای تبدیل ریال به بیت کوین به راحتی اقدام کنید. این مجموعه خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی از جمله تتر، بایننس کوین، بیت کوین، دوج کوین، شیبا و سولانا اشاره کرد. شما می‌توانید همین حالا برای تبدیل ریال به بیت کوین با کارمزد پایین در مجموعه ما اقدام کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

آینده ارز دیجیتال سولانا
بهترین کپی تریدر ارز دیجیتال
آموزش انتقال ارز دیجیتال به تراست ولت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

قیمت‌ ارزهای‌ دیجیتال محبوب