پیش‌ بینی قیمت و آینده ارز شیبا از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۳۰

آینده ارز شیبا

فهرست محتوا

در سال‌های اخیر شاهد گسترش بازار ارزهای دیجیتال و معرفی کریپتوهای جدیدی بوده‌ایم که در مدتی کوتاه به محبوبیت چشمگیری رسیدند. یکی از این رمزارزها شیبا اینو بود. این رمزارز یک میم‌کوین با لوگوی سگ محبوب ژاپنی است که به‌سرعت به رقیبی برای دوج‌کوین تبدیل شد.

پروژه شیبا اینو در دسامبر ۲۰۲۰ توسط شخص ناشناسی به نام ریوشی (Ryoshi) معرفی شد. توکن اصلی این پروژه، شیبا (SHIB) است که به یک دارایی محبوب و مورد توجه بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. به خاطر همین هم تریدرهای زیادی علاقه‌مندند که درباره آینده ارز شیبا و روند تغییر قیمت این توکن بدانند و ببینند آیا شیبا اینو ارزش خرید دارد یا نه. در این مقاله از راستین به این سوال جواب می دهیم و به بررسی پیش بینی قیمت شیبا اینو تا سال ۲۰۳۰ می‌پردازیم. 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت شیبا اینو در آینده

توکن شیبا یکی از کریپتوهایی است که انتظار می‌رود در بلندمدت با روند صعودی همراه باشد؛ اما ازآنجایی‌که شیبا اینو یک میم‌کوین است و بر هیچ هدف و فناوری خاصی استوار نیست، فقدان پایه‌های قوی در این پروژه کاملاً محسوس است. 

به‌این‌ترتیب قیمت آن کاملاً بر عرضه‌وتقاضا متکی است.

طبق پیش‌بینی‌ها، اگر این پروژه بتواند سرمایه‌گذاران بیشتری جذب کند، قیمت آن می‌تواند در مسیر افزایشی قرار بگیرد. چطور؟

  • با شروع به کار شیبا سواپ و به‌کارگیری شیبا اینو در پلتفرم‌های بروکرهای بزرگ و گسترش این پلتفرم
  • قبول آن توسط کسب‌وکارها، به‌عنوان یک وسیله پرداخت‌ 

در این صورت آینده ارز شیبا روشن و امیدبخش خواهد بود.

همچنین بخوانید: ارز شیبا چیست و آیا برای سرمایه گذاری مناسب است؟

پیش بینی قیمت شیبا اینو از سال ۲۰۲۳ تا ۲۰۳۰

پیش‌بینی آینده ارز شیبا و سایر ارزهای دیجیتال در بازه‌های زمانی بلندمدت بسیار دشوار است؛ چراکه عوامل بسیار متفاوتی بر قیمت کریپتوها اثر می‌گذارند. برخی از این عوامل مثل جنگ‌ها یا تغییرات اقتصادی قابل‌پیش‌بینی نیستند. بااین‌حال کارشناسان سعی می‌کنند با توجه به عوامل فاندامنتال و تکنیکال، تحلیل‌های مناسبی در این زمینه ارائه کنند.

با شروع سال ۲۰۲۳ و چند ماه ابتدایی آن، قیمت شیبا اینو کاملاً پرنوسان بود و توانست در ماه فوریه به ۰/۰۰۰۰۱۳ دلار برسد؛ اما بلافاصله به ۰/۰۰۰۰۱۰ سقوط کرد. 

پیش بینی قیمت شیبا اینو در سال 2023

به‌ این ترتیب کارشناسان وبسایت Wallet Investor در تحلیل و پیش بینی قیمت رمز ارز شیبا در آینده اعلام کردند که شیبا اینو به‌خاطر چنین نوسانات بالایی، سرمایه‌گذاری خوبی برای بلندمدت نیست.

آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند که ممکن است قیمت این توکن تا پایان سال ۲۰۲۳ به زیر ۰/۰۰۰۰۰۱۰۸۶ دلار هم برسد.  بااین‌حال وبسایت GOV Capital معتقد است که توکن SHIB می‌تواند تا پنج سال آینده به ۰/۰۰۰۲۳۱ دلار برسد.

وبسایت‌های معتبر دیگری مثل Finder اشاره کرده‌اند که حداکثر سقف قیمتی شیبا اینو تا سال ۲۰۲۵ حدود ۰/۰۰۰۰۴۹۳۰ دلار خواهد بود.  درعین‌حال AMB نیز قیمت این توکن را تا سال ۲۰۳۰ بین ۰.۰۰۰۱۸ تا ۰/۰۰۰۲۲ پیش‌بینی کرده که میانگین آن حدود ۰.۰۰۰۱۴ دلار خواهد بود. در ادامه نظرات کارشناسان وبسایت‌های معتبر درباره آینده ارز شیبا و روند تغییر قیمت آن را بررسی می‌کنیم.

قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۳

به نظر می‌رسد ۲۰۲۳ سال توام با رشدی برای شیبا اینو خواهد بود؛ اما این روند به نسبت سال گذشته، پرفرازونشیب و با شیب ملایمی همراه است.

قیمت شیبا اینو در سال 2023

وبسایت کریپتونیوز پیش‌بینی می‌کند که قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۳ بین ۰/۰۰۰۰۰۹۱ و ۰/۰۰۰۰۲۲۰ در نوسان باشد و قیمت متوسط آن، حدود ۰/۰۰۰۰۱۵۶ دلار ثبت شود. طبق این نظرات، ممکن است قیمت شیبا در ماه دسامبر به حداکثر قیمت برسد.

وبسایت ambcrypto دیدگاه بدبینانه‌تری دارد و پیش‌بینی می‌کند که قیمت تا پایان سال ۲۰۲۳ به حداکثر ۰/۰۰۰۰۰۴۲ و حداقل ۰/۰۰۰۰۰۲۸ دلار برسد و متوسط قیمت آن ۰/۰۰۰۰۰۳۵ باشد. برخلاف وب‌سایت ای‌ام‌بی کریپتو، priceprediction تحلیل کاملاً خوش‌بینانه‌تری ارائه کرده و معتقد است قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۳ به حداقل ۰/۰۰۰۰۱۱۳۸ و حداکثر ۰/۰۰۰۰۱۳۶۸ می‌رسد و متوسط آن ۰/۰۰۰۰۱۱۸۶ دلار خواهد بود.

کارشناسان changelly نیز معتقدند قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۳ می‌تواند به سقف ۹.۲۵ دلار برسد؛ ولی متوسط آن حدود ۰/۰۰۰۰۱۰۹۹۸۹ دلار خواهد بود.

قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۴

کریپتونیوز در تحلیل آینده ارز شیبا قیمت این توکن را در سال ۲۰۲۴، حداکثر ۰/۰۰۰۰۲۵۰ و حداقل ۰/۰۰۰۰۱۷۴ دلار اعلام کرده است. به‌این‌ترتیب میزان متوسط آن حدود ۰/۰۰۰۰۲۱۲ دلار خواهد بود. اما وبسایت ambcrypto قیمت را بین ۰/۰۰۰۰۲۱ تا ۰/۰۰۰۰۳۱ دلار پیش‌بینی می‌کند که میزان متوسط آن حدود ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار خواهد بود.

تحلیل‌گران Priceprediction نیز با یک پیش‌بینی نزدیک به کریپتونیوز حداکثر قیمت شیبا را در سال ۲۰۲۴، ۰/۰۰۰۰۲۰۲۰ دلار، حداقل ۰/۰۰۰۰۱۵۹۷ و متوسط، ۰/۰۰۰۰۱۶۵۷ دلار پیش‌بینی می‌کند. البته changelly نیز با یک پیش‌بینی مشابه معتقد است متوسط قیمت شیبا اینو در این سال حدود ۰/۰۰۰۰۱۶۵۸ دلار خواهد بود و بین ۰/۰۰۰۰۱۵۹۶ تا ۰/۰۰۰۰۲۰۱۹ دلار نوسان خواهد داشت.

قیمت شیبا اینو در سال 2024

قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۵

از دیدگاه کریپتونیوز، سال ۲۰۲۵ نیز می‌تواند سالی صعودی شیبا اینو باشد. انتظار می‌رود قیمت شیبا اینو بین ۰/۰۰۰۰۲۲۷ تا ۰/۰۰۰۰۳۲۶ دلار نوسان داشته و به‌صورت متوسط تا ۰/۰۰۰۰۲۷۶ دلار افزایش یابد. 

بااین‌حال ambcrypto در تحلیلی که برای پیش بینی قیمت شیبا در سال ۲۰۲۵ ارائه کرده، معتقد است قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۵ به‌طور متوسط حدود ۰/۰۰۰۰۳۳ دلار خواهد بود و نمی‌تواند از ۰/۰۰۰۰۳۹ بیشتر و از ۰/۰۰۰۰۲۶ کمتر شود. Priceprediction برای این سال قیمت‌های ۰/۰۰۰۰۲۴۱۲ و ۰/۰۰۰۰۲۷۸۴ را به‌ترتیب برای کف و سقف و ۰/۰۰۰۰۲۴۷۹ دلار را برای میانگین آن اعلام کرده است.

Changelly نیز معتقد است متوسط قیمت شیبا در سال ۲۰۲۵ حدود ۰/۰۰۰۰۲۴۷۴ دلار خواهد بود و از ۰/۰۰۰۰۲۷۸۳ فراتر و از ۰/۰۰۰۰۲۴۱۱ پایین‌تر نمی‌رود.

همچنین بخوانید: ارز دیجیتال پپه چیست و آینده آن به چه صورت است؟

قیمت شیبا اینو در سال 2025

قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۶

احتمالا قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۶ به میزان متوسط ۰/۰۰۰۰۳۶۰ می‌رسد. البته این نظر کارشناسان کریپتونیوز است.  آن‌ها اعلام کرده‌اند که حداقل و حداکثر قیمتی که می‌توانند برای این توکن در سال ۲۰۲۶ در نظر بگیرند ۰/۰۰۰۰۲۹۵ و ۰/۰۰۰۰۴۲۴ دلار خواهد بود.

اما ambcrypto پیش‌بینی کرده آینده ارز شیبا صعودی است و قیمت آن در این سال بین ۰/۰۰۰۰۳۳ تا ۰/۰۰۰۰۴۹ دلار نوسان می‌کند و میزان متوسط آن، ۰/۰۰۰۰۴۱ دلار است.

با این‌ حال priceprediction قیمت‌های بدبینانه‌تری را ارائه کرده و می‌گوید قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۶ بین ۰/۰۰۰۰۳۳۴۰ تا ۰/۰۰۰۰۴۱۰۹ دلار نوسان می‌کند و به‌صورت متوسط حدود ۰/۰۰۰۰۳۴۶۴ دلار خواهد بود.

Changelly هم پیش‌بینی می‌کند که قیمت شیبا به متوسط ۰/۰۰۰۰۳۴۶۳ دلار برسد و حداقل آن ۰/۰۰۰۰۳۳۳۹ و حداکثر ۰/۰۰۰۰۴۱۰۸ دلار باشد. 

قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۷

به گزارش کریپتونیوز قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۷ بین سقف ۰/۰۰۰۰۵۴۹ و کف قیمتی ۰/۰۰۰۰۳۸۱ دلار در نوسان خواهد بود. انتظار می‌رود اکوسیستم شیبا اینو رشد خوبی را تجربه کند و قیمت آن در این سال به متوسط ۰/۰۰۰۰۴۶۵ دلار برسد.

وبسایت ambcrypto سقف و کف قیمت شیبا اینو را در سال ۲۰۲۷ بین ۰/۰۰۰۰۴۱ و ۰/۰۰۰۰۶۲ دلار می‌داند و متوسط آن را حدود ۰/۰۰۰۰۵۱ دلار اعلام کرده است.

Priceprediction نیز با توجه به تحلیل‌های تکنیکال انجام شده برای پیش‌بینی قیمت ارز شیبا، انتظار دارد که قیمت به حداقل ۰/۰۰۰۰۴۷۹۸ دلار برسد و تا ۰/۰۰۰۰۵۸۲۸ دلار بالا برود.
این وب‌سایت، قیمت متوسط شیبا اینو در این سال را ۰.۰۰۰۰۴۹۳۶ دلار را اعلام کرده است.

کارشناسان changelly هم در نظراتی مشابه Priceprediction اعلام کرده‌اند که قیمت مورد انتظارشان در این سال بین ۰/۰۰۰۰۴۷۹۷ تا ۰/۰۰۰۰۵۸۲۷ دلار با متوسط قیمت ۰/۰۰۰۰۴۹۳۵ دلار خواهد بود.

قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۸

کریپتونیوز اعلام کرد که شیبا اینو می‌تواند در سال ۲۰۲۸ به متوسط قیمت ۰/۰۰۰۰۶۰۳ دلار برسد. همچنین نقطه اوج ۰/۰۰۰۰۷۱۱ دلاری و کف ۰/۰۰۰۰۴۹۴ دلاری را برای آن در نظر گرفته است.

ambcrypto نیز قیمت‌های حداکثر، حداقل و متوسط را به ترتیب ۰/۰۰۰۰۷۷، ۰/۰۰۰۰۵۱ و ۰/۰۰۰۰۶۴ دلار اعلام کرده است.

Priceprediction نیز پیش‌بینی‌هایی در همین محدوده دارد و معتقد است قیمت شیبا در این سال بین ۰/۰۰۰۰۷۱۱۶ تا ۰/۰۰۰۰۸۴۲۱ دلار خواهد بود و میزان متوسط آن حدود ۰/۰۰۰۰۷۳۱۳ دلار می‌گردد.

Changelly برای این سال، حداقل، ۰/۰۰۰۰۷۱۱۵، حداکثر ۰/۰۰۰۰۸۴۲۰ و متوسط ۰/۰۰۰۰۷۳۱۲ را پیش‌بینی کرده که بازهم به پیش‌بینی سایر وبسایت‌ها نزدیک است. 

همچنین بخوانید: بررسی و پیش بینی قیمت تتر تا سال ۲۰۳۰

قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۹

براساس پیش‌بینی‌های کریپتونیوز، قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۲۹ به متوسط ۰/۰۰۰۰۷۸۶ دلار خواهد رسد. اگر شرایط بازار مطلوب باشد می‌تواند تا ۰/۰۰۰۰۹۲۷ دلار هم صعود کند. در غیر این صورت ممکن است تا ۰/۰۰۰۰۶۴۴ دلار سقوط نماید.

اما ambcrypto معتقد است قیمت شیبا اینو می‌تواند تا سقف ۰/۰۰۰۰۹۶ دلار بالا برود و ممکن است در کمترین حالت به ۰/۰۰۰۰۶۴ دلار برسد. به‌این‌ترتیب میزان متوسط آن را ۰/۰۰۰۰۸ در نظر گرفته است.

وبسایت priceprediction در یک تحلیل خوش‌بینانه‌تر، حداقل، حداکثر و متوسط قیمت را به ترتیب ۰.۰۰۰۱۰۶۴۸، ۰/۰۰۰۱۲۱۸۱ و ۰/۰۰۰۱۰۹۴۰ دلار اعلام کرده است.

وبسایت changelly نیز، پیش‌بینی بسیار مشابهی از آینده ارز شیبا دارد و برای حداقل، حداکثر و میانگین قیمت اعداد ۰/۰۰۰۱۰۶۴ و ۰/۰۰۰۱۲۱۷ و ۰/۰۰۰۱۰۹۳ را اعلام کرده است.

قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۳۰

در نهایت، نظر کریپتونیوز دربارهٔ پیش بینی قیمت شیبا در سال ۲۰۳۰ این است که ارزش این توکن می‌تواند حداکثر ۰/۰۰۰۱۲۰۴ و حداقل ۰/۰۰۰۰۸۳۶ دلار باشد و مقدار متوسط آن حدود ۰.۰۰۰۱۰۲۰ دلار خواهد بود.

قیمت شیبا اینو در سال 2030

Ambcrypto قیمت شیبا اینو را در سال ۲۰۳۰ بین ۰/۰۰۰۰۸ تا ۰/۰۰۰۱۲ پیش‌بینی کرده و قیمت متوسط آن را حدود ۰/۰۰۰۱ می‌داند که به پیش‌بینی سایت کریپتونیوز بسیار نزدیک است.

اما priceprediction پیش‌بینی بسیار خوش‌بینانه‌تری دارد و اعلام کرده که قیمت شیبا اینو در سال ۲۰۳۰ می‌تواند حداقل ۰/۰۰۰۱۵۶۵۹ دلار باشد و به میزان حداکثر ۰/۰۰۰۱۸۳۹۸ دلار و قیمت متوسط ۰/۰۰۰۱۶۲۰۶ دلار برسد. 

تحلیل‌گران changelly نیز برای سال ۲۰۳۰ نظری کاملاً برابر با priceprediction دارند. 

همچنین بخوانید: پیش بینی قیمت آینده دوج کوین تا سال ۲۰۳۰

سوالات متداول

۱. آیا رمزارز شیبا برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

‌پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد ارز شیبا یک گزینه‌‌ نسبتا خوب برای سرمایه‌گذاری است. البته بهتر است برای سرمایه‌گذاری در این رمزارز بیشتر تحقیق کنید.

۲. پیش‌بینی قیمت شیبا تا سال ۲۰۳۰ چطور است؟

چیزی که در همه تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌ها مشترک است، روند صعودی قیمت ارز شیبا است. البته طبق همین تحلیل‌ها، قیمت رمزارز شیبا تا هفت سال آینده به یک دلار هم نخواهد رسید.

رمزارز شیبا اینو: سقوط یا صعود؟

همانطور که در این مقاله از صرافی ارز دیجیتال راستین دیدید، اکثر وبسایت‌های پیش‌بینی قیمت، با کمی تفاوت، روند قیمت این ارز دیجیتال را صعودی و پرنوسان می‌دانند. به نظر می‌رسد آینده ارز شیبا به توسعه این پروژه و معرفی فازهای جدید آن وابسته است و تنها در این صورت می‌تواند علاقه‌مندان بیشتری را جذب کند.  البته ناگفته نماند که تحلیل‌هایی که از پیش بینی قیمت ارز شیبا در آینده ارائه می‌شود متکی بر تحلیل‌های تکنیکال و پیش‌بینی شرایط احتمالی بازار هستند؛ پس ممکن است اوضاع طوری تغییر کند که روند قیمت‌ها کاملاً دگرگون شود.

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

آینده ارز دیجیتال سولانا
پیش بینی قیمت تتر
آینده پولکادات

نظرات 1

  1. مقاله خوبی بود ممنون. بهتره به قیمت بیت کوین و تاثیرش روی شت کوین ها هم اشاره بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

محبوب‌ترین کوین‌ها