پیش بینی قیمت آینده ارز استورج (Storj) تا سال ۲۰۳۰

پیش بینی آینده ارز استورج

فهرست محتوا

استورج (Storj) یک پلتفرم ذخیره ابری یا کلود مبتنی بر بلاک‌چین است که مفهوم آن در سال ۲۰۱۴ ابداع شد و در سال ۲۰۱۸ افتتاح شد. ارز Storj یک توکن ERC-20 یا اتریومی است که کاربران این شبکه در ازای ارائه فضای ذخیره آن را پاداش می‌گیرند. قیمت استورج در یک ماه گذشته بین ۵۰ تا ۶۰ سنت بوده است. بالاترین رکورد قیمت استورج در ۲۸ مارس ۲۰۲۱ با رسیدن به ۳.۹۱ دلار ثبت شده است. اگر به دنبال پیش بینی آینده ارز استورج هستید و می‌خواهید ببینید گزینه مناسبی برای سرمایه و معامله‌گری هست یا نه، می‌توانید برای پیدا کردن سرنخ این مطلب را دنبال کنید. (چنانچه تمایل به خرید storj و مشاهده قیمت آن دارید، می‌توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

پیش بینی آینده ارز استورج

توکن ارز Storj یک ارز دیجیتال با ظرفیت در گردش ۳۹۵۵۸۷۸۴۰ استورج کوین است. در ابتدا ۵۰۰ میلیون توکن روی بلاک‌چین اتریوم برای این ارز دیجیتال ضرب شد. اما بعد از یک حراج توکن توسط شرکت پشتیبان استورج، ۷۵ میلیون توکن سوزانده شد. سرمایه بازار ارز استورج در حال حاضر ۲۲۵,۴۰۸,۱۰۷ دلار است که آن را در جایگاه ۱۳۵ جدول ارزهای دیجیتال قرار می‌دهد.

همان‎طور که در ابتدای این مطلب اشاره شد، حدود یک ماه است که قیمت استورج به کمتر از ۸۰ سنت سقوط کرده است. در چند هفته گذشته قیمت ارز Storj نزدیک به ۵۰ سنت بوده و برای گذشتن از کانال ۶۰ سنت در تقلا است.  بالاترین قیمت آن در سه ماه گذشته ۱.۵ دلار بوده و کمترین قیمت آن در همین دوره کمی بیشتر از ۳۹ سنت بوده است.

در نمودار یکساله می‌توانید بالاترین قیمت ارز استورج که ۳.۹۱ دلار بوده است را مشاهده کنید. این قیمت برای این توکن که در فاصله سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ معمولا قیمتی کمتر از ۵۰ سنت داشته یک رکورد خیره‌کننده محسوب می‌شود. سرمایه بازار ارز استورج اواخر سال ۲۰۲۱ به ۱.۰۴ میلیارد دلار هم رسیده که ظرفیت بسیار بالای آن با توجه به آینده ارز Storj را نشان می‌دهد.

خرید استورج با بهترین قیمت

آینده استورج

پیش‌بینی قیمت آینده ارز Storj

وبسایت‌های تحلیل قیمت با توجه به ویژگی‌های پایه‌ای قدرتمند و کارایی بالای ارز استورج، تا حد زیادی به آینده آن خوش‌بین هستند و تحلیل مثبتی از آن ارائه می‌دهند. در ادامه با بعضی از پیش‌بینی‌های پایگاه‌های تحلیل قیمت شناخته شده و معتبر درباره آینده ارز استورج بیشتر آشنا می‌شوید.

پیش بینی ولت‌ اینوستور از آینده ارز استورج

پیش‌بینی ولت‌اینوستور از آینده توکن کاربردی استورج بسیار مثبت است. بر اساس این پیش‌بینی قیمت این ارز دیجیتال در آینده کوتاه و ظرف یک سال آینده به بالاتر از ۱.۱۲۴ دلار می‌رسد که در این صورت رشد حدود دو برابری در این دوره زمانی خواهد داشت.

بر اساس پیش‌بینی قیمت ولت‌اینوستور، ارز دیجیتال Storj در بلند مدت هم روند رشد مناسبی دارد و در یک افق پنج ساله به بیشتر از ۳ دلار خواهد رسید. ولت‌اینوستور در پیش بینی آینده ارز Storj رقم ۳.۳۵ دلار را برای سال ۲۰۲۷ تخمین می‌زند. اگر این پیش‌بینی درست باشد، مبلغ سود یا بازده این ارز در مدت ۵ سال حدود ۴۳۶.۳۶ درصد خواهد بود.

پیش‌بینی ولت‌ اینوستور از آینده ارز storj

پیش‌بینی تریدینگ‌ بیستز از قیمت آینده استورج

پیش‌بینی قیمت تریدینگ بیستز برای سال ۲۰۲۲ حتی از ولت‌اینوستور هم خوش‌بینانه‌تر است. این پایگاه تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال تخمین می‌زند حداکثر قیمت ارز Storj در سال ۲۰۲۲ حدود ۱.۰۴ دلار خواهد بود. با این حساب در مدت کمتر از ۶ ماه بازدهی این ارز دیجیتال بیشتر از ۱۰۰ درصد خواهد بود.

در تحلیل قیمت تریدینگ‌بیستز روند رشد و تغییرات قیمت ارز استورج خطی نیست و در سال‌های آینده روندهای نزولی و صعودی متفاوتی را تجربه خواهد کرد. بر اساس این پیش‌بینی در سال ۲۰۲۳ قیمت این توکن کاربردی حداکثر قیمت ۰.۹۷۴ دلار خواهد داشت و حداقل قیمت نزدیک به قیمت فعلی آن، روی ۰.۶۶۲ دلار بسته می‌شود.

در بلند مدت تریدینگ بیستز پیش‌بینی می‌کند آینده ارز Storj کاملا مثبت باشد و در سال ۲۰۲۴ حداکثر قیمت آن به ۱.۱۲۴ دلار می‌رسد و وارد کانال بالاتر از یک دلار می‌شود. در سال ۲۰۲۵ هم این روند ادامه خواهد داشت و حداکثر قیمت ارز استورج به ۱.۳۹ دلار می‌رسد.

خرید آنی استورج از صرافی راستین

پیش‌بینی پرایس پریدیکشن از آینده ارز استورج

وبسایت پیش‌بینی و تحلیل قیمت پرایس‌پریدیکشن ارز Storj را به عنوان یک گزینه عالی سرمایه‌گذاری معرفی می‌کند. در سال ۲۰۲۲ قیمت این ارز دیجیتال روی ۰.۵۷ دلار بسته می‌شود که تخمینی نسبتا واقع‌گرایانه با توجه به قیمت فعلی محسوب می‌شود.

بر اساس پیش‌بینی بلند مدت این پایگاه، در سال ۲۰۲۷ حداقل قیمت ارز Storj به ۳.۷۷ دلار و حداکثر آن به ۴.۴۶ دلار می‌رسد. سرمایه‌گذارانی که قصد هودل کردن و حفظ این ارز دیجیتال برای بلند مدت را داشته باشند، طبق تحلیل قیمت پرایس‌پریدیکشن در سال ۲۰۳۰ با حداقل قیمت ۱۲.۲۸ دلار و حداکثر قیمت ۱۴.۹۶ دلار پاداش قابل توجهی خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید: پیش بینی آینده ارز لوپرینگ تا سال ۲۰۲۶

پیش بینی پرایس پریدیکشن از آینده استورج

پیش‌بینی قیمت کریپتوپولیتن از آینده ارز Storj

کریپتوپولیتن یکی دیگر از پایگاه‌های تحلیل قیمت معتبر است که پیش‌بینی مفصلی برای قیمت ارز استورج در سال‌های آینده ارائه داده است. این پیش‌بینی در مقایسه با تخمین‌های پرایس‌پریدیکشن به نظر می‌رسد واقع‌گرایانه‌تر باشد که در ادامه با آن آشنا می‌شوید.

قیمت ارز Storj در سال ۲۰۲۳

میانگین قیمت سال ۲۰۲۲ در سال ۲۰۲۳ به حداقل قیمت ارز Storj تبدیل می‌شود که روی مبلغ ۰.۷۵ دلار بسته می‌شود. میانگین قیمت در سال آینده ۰.۸۲ دلار می‌رسد و حداکثر قیمت با همین شیب روی قیمت ۰.۹۴ دلار ثبت خواهد شد.

قیمت ارز Storj در سال ۲۰۲۴

اما روند رشد و تغییرات قیمت این رمز ارز بر اساس این پیش‌بینی خطی نیست و بعد از رسیدن به آستانه ۱ دلار، در سال ۲۰۲۴ قیمت وارد فاز اصلاحی می‌شود. با این تحلیل حداقل قیمت استورج در سال ۲۰۲۴ حدود ۰.۶۹ دلار، میانگین قیمت ۰.۷۷ دلار، و حداکثر قیمت روی ۰.۹۵ دلار بسته خواهد شد.

قیمت ارز Storj در سال ۲۰۲۵

طبق پیش‌بینی کریپتوپولیتن قیمت ارز استورج در سال ۲۰۲۵ بالاخره وارد کانال بالاتر از ۱ دلار می‌شود و میانگین آن روی قیمت ۱.۱۵ دلار ثبت می‌شود. بر این اساس در این سال که اهمیت زیادی در آینده ارز استورج دارد، حداقل قیمت ۰.۹۶ دلار و حداکثر آن ۱.۲۷ دلار خواهد بود.

قیمت ارز Storj در سال ۲۰۲۶

سال ۲۰۲۶ برای ارز استورج دوباره با فاز اصلاح و تقلا برای تثبیت قیمت بالاتر از ۱ دلار همراه خواهد بود. در این سال حداقل قیمت ارز Storj به ۰.۹۲ دلار می‌رسد. میانگین قیمت آن در سال ۲۰۲۶ حدود ۱.۰۴ دلار خواهد بود و حداکثر قیمت در این سال روی ۱.۱۱ دلار بسته می‌شود.

رمز ارز استورج

قیمت ارز Storj در سال ۲۰۲۷

بر اساس پیش‌بینی کریپتوپولیتن سال ۲۰۲۷ فصل مهم دیگری در آینده این ارز دیجیتال است که قیمت در آن برای شکستن سقف ۱.۵ دلار تقلا خواهد کرد. در این سال حداقل قیمت به ۱.۰۸ دلار می‌رسد. میانگین قیمت ارز استورج در سال ۲۰۲۷ حدود ۱.۲۰ دلار و حداکثر قیمت آن با گذشتن از یک و نیم دلار، روی قیمت ۱.۵۴ دلار بسته می‌شود.

قیمت ارز Storj در سال ۲۰۲۸

کانال جدید بالاتر از ۱.۵ دلار که در سال ۲۰۲۷ آزموده می‌شود، در سال ۲۰۲۸ تثبیت می‌شود. در این سال حداقل قیمت به ۱.۶۴ دلار، میانگین به ۱.۸۳ دلار و حداکثر قیمت به ۱.۹۷ دلار خواهد رسید و خیز برای لمس قیمت ۲ دلار انجام می‌شود.

قیمت ارز Storj در سال ۲۰۲۹

سال ۲۰۲۹ بر اساس پیش‌بینی کریپتوپولیتن یکی از بهترین فرصت‌های آینده ارز Storj را ارائه می‌دهد. در این سال قیمت به بالاتر از ۲ دلار می‌رسد. حداقل قیمت استورج در سال ۲۰۲۹ حدود ۲.۲۹ دلار، میانگین آن حدود ۲.۳۰ دلار، و در نهایت حداکثر قیمت آن به ۲.۳۹ دلار خواهد رسید.

قیمت ارز Storj در سال ۲۰۳۰

در نهایت در پیش‌بینی واقع‌گرایانه و بلند مدت ارز استورج سال ۲۰۳۰ یک سال مهم دیگر محسوب می‌شود. در این سال قیمت ارز Storj وارد کانال بالاتر از ۲.۵ دلار می‌شود. حداقل قیمت استورج در ۲۰۳۰ به ۲.۴۸ دلار می‌رسد. میانگین قیمت ارز Storj به ۲.۵۷ دلار و حداکثر قیمت به ۲.۷۰ دلار خواهد رسید که وعده‌های جذابی برای سرمایه‌گذاران واقع‌گرا محسوب می‌شود.

کریپتو استورج

چه عواملی بر آینده ارز Storj تاثیر دارند؟

همان‌طور که در ابتدای این مطلب مشاهده کردید ارز استورج یک توکن کاربردی است که برای استفاده از خدمات پلتفرم استورج کارایی دارد و کاربران شبکه در ازای تامین فضای ذخیره آن را پاداش می‌گیرند. با این حساب طبیعی است که افزایش استفاده از این پلتفرم اشتراک فایل ابری و غیرمتمرکز باعث افزایش ارزش توکن آن و همچنین بالا رفتن سرمایه بازار این پروژه می‌شود.

در مقایسه با ارزهای دیجیتال عمده و بزرگ، نوسان ارز استورج خیلی زیاد نیست. این ویژگی قبل از هر چیز به جنبه کاربردی بودن این توکن بر می‌گردد که پایگاه حمایتی قدرتمندی برای آن ایجاد کرده است. تغییرات قیمت آینده ارز Storj اگر هیچ توسعه یا امکانات جدیدی که بازار آن را داغ کند عرضه نشود با شیب ملایمی ادامه خواهد داشت. اگر گزینه‌های جدیدتری ارائه بشود، می‌توان انتظار رشد مشابه چیزی که در پیش‌بینی پرایس‌پریدیکشن دیدید، منطقی خواهد بود.

آینده رمز ارز استورج

سخن آخر

همان طور که در بخش قبل و مرور آینده ارز Storj دیدید، در مجموع پیش‌بینی‌های آینده این توکن کاربردی مثبت ارزیابی می‌شود. از آنجا که این ارز دیجیتال فقط یک واحد پول مجازی نیست و کاربردهای مشخصی دارد و یک توکن کاربردی محسوب می‌شود، با افزایش اقبال به اکوسیستم آن قیمت آن هم شاهد رشد و افزایش خواهد بود. همین ویژگی باعث می‌شود این ارز دیجیتال گزینه خیلی خوبی برای نوسان‌گیرها و معامله‌گران کوتاه مدت در مقایسه با ارزهای دیجیتال پرنوسان و عمده محسوب نشود.

اما دقیقا همین ویژگی یکی از جذابیت‌های ارز استورج برای سرمایه‌گذارانی است که تمایلی به ریسک کردن روی پروژه‌های ارز دیجیتال با نوسان شدید قیمت ندارند. تحلیل قیمت ارز Storj نشان می‌دهد روند رشد و افزایش بازدهی آن شیب ملایمی خواهد داشت که در آن کمتر افت‌های شدید قیمت و روندهای نزولی مشاهده می‌شود. با این حساب آینده این رمز ارز بیشتر برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گرانی که به دنبال گزینه‌ای امن برای سرمایه‌گذاری البته با بازدهی چند برابری هستند مناسب باشد.

(چنانچه تمایل به مشاهده قیمت سوایپ و خرید آن دارید، می‌توانید از شرایط معامله این ارز دیجیتال اطلاعات کسب کنید)

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت
نحوه ورود به بازار ارز دیجیتال
کارمزد انتقال تتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

محبوب‌ترین کوین‌ها