بازی Luna Rush + آموزش کامل آن

what-is-luns-rush03

فهرست محتوا

Rush یک بازی نقش‌آفرینی Idle است که بر بستر تکنولوژی بلاک‌چین قرار دارد. این بازی به شما امکان لذت بردن از یک سرگرمی کاملاً Idle که بر استراتژی و ارتقا متمرکز است را می‌دهد.

بازی‌های Idle به آن دست از بازی‌ها گفته می‌شود که بدون ارتباط با بازیکن هم ادامه پیدا می‌کنند و همیشه در حال اجرا و جمع‌کردن منابع هستند. هر زمان هم که بازیکن بخواهد می‌تواند وارد بازی شود و از منابعی که در زمان عدم حضورش جمع شده استفاده کند و بازی را ادامه دهد.

پروژه لونا راش

لونا راش یک بازی با سبک انیمه‌ای است. در این بازی شما باید استراتژی خود را بسازید و طبق آن، از مراحل مختلف عبور کنید. تمام کاراکترهای این بازی با جزئیات کامل طراحی شده‌اند و جلوه‌های ویژه، محیط کاربری زیبا و سلاح‌های فوق‌العاده‌ای که در این بازی به‌کاررفته، تضمین می‌کند که شما به این بازی معتاد خواهید شد. در این بازی شما می‌توانید ارتش خود را بسازید، جنگجویان را فرابخوانید و آن‌ها را آموزش دهید تا تبدیل به قهرمانانی قدرتمند شوند یا شاید با تبدیل کردن آن‌ها به ارواح، بازی خود را متحول کنید.

در این بازی شما می‌توانید با بقیه کاربران مبارزه کنید، با دوستانتان تشکیل تیم دهید و در برنامه‌های رقابتی دوره‌ای شرکت کنید تا با کمک شانس و استراتژی خود پول برنده شوید.

در لونا راش، ۱۱ جنگجو مختلف وجود دارد که هرکدام ویژگی‌ها و مهارت‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. شما برای اینکه بتوانید قدرت و قابلیت‌های آن‌ها را ارتقا دهید باید توانایی‌های آن را ترکیب کنید، سطح آن‌ها را بالا ببرید، مهارت‌های جدید را به آن‌ها آموزش دهید و در نهایت سلاح‌های جدیدتری در اختیارشان قرار دهید.

جنگجویان این بازی را می‌توانید در بازی خریداری نمایید یا در فروشگاه داخلی بازی پیدا و به ارتش خود اضافه کنید.

بازیکنان در این بازی می‌توانند با شکار BOSS، مبارزه با سایر کاربران، فعالیت‌های روزانه، مسابقات رقابتی دوره‌ای، بالابردن جایگاه خود در جدول امتیازات، شرط‌بندی و غیره توکن کسب کنند.

هدف این پروژه چیست؟

شرکت Helios Entertainment توسعه‌دهنده پروژه لونا راش در فضای بلاک‌چین است. این کمپانی یک شرکت توسعه و انتشار بازی در کشور ویتنام است. هدف اصلی Helios، برقراری ارتباط بین مردم از سراسر جهان با کمک دنیای سرگرمی است. تیم این شرکت متشکل از ۲۰ کارمند تمام‌وقت است که با فریلنسرها و شرکت‌های فیلم‌سازی از سرتاسر دنیا همکاری می‌کنند تا بازی‌های آنلاین و باکیفیت بالا را برای رسیدن به هدف تعامل اجتماعی بین جوامع مختلف، بسازد. در سال ۲۰۱۸، Helios Ent اولین محصول خود را با نام Werewolf Voice که یک بازی در سبک تخته‌ای بود را روانه بازار کرد. این بازی با بیش از ۱۰ میلیون دانلود مخصوصا در کشورهای ویتنام و تایلند، تبدیل به موفقیتی بزرگ برای این شرکت شد.

شرکت Helios Ent. همیشه به دنبال عبور از محدودیت‌های دنیای سرگرمی است و پیوسته و فعالانه برای بهترین بودن تلاش می‌کنند. به همین دلیل است که محصولات این کمپانی همیشه خلاقانه و منحصربه‌فرد هستند.

Helios Ent. با شعار «لذت بردن، بخشی از زندگی است.»  به‌جای آن که به دنبال تولید بیشتر باشد، به دنبال تولید بهترین‌ها است، چراکه برای آن‌ها کیفیت و تجربه کاربری اولین اولویت است.

 محیط بازی

در میدان جنگ، ۱۱ جنگجو با ویژگی‌های منحصربه‌فرد وجود دارد. برای افزایش قدرت، این جنگجویان می‌توانند مهارت‌های بیشتر یاد بگیرند، از سلاح‌های جدیدتر استفاده کنند و حیوانات دست‌آموز بیشتری پرورش دهند. همچنین بازیکنان می‌توانند زمین‌های خود را در بازار بفروشند یا اجاره دهند.

هرکدام از جنگجویان در این بازی ویژگی‌ها و مهارت‎‌های منحصربه‌فردی دارند. هر جنگجو دارای  ۴ داده اصلی است: سلامتی، استقامت، قدرت و چابکی. این آمارها برای بازیکن قابل‌مشاهده است و شما می‌توانید بر اساس استراتژی خود، جنگجویی را انتخاب کنید که آمار بالاتری در هرکدام از این ویژگی‌ها دارد. همچنین در چرخ‌های اسلات می‌توانید سلاح و مهارت‌هایی متناسب با سطح بازی خود برنده شوید.

نبرد «شکار Boss»

بازیکنان ۱ تا ۳ جنگجو را انتخاب می‌کنند تا با آن‌ها به شکار Boss بروند. هر روز ۱۰ تا نقشه Boss ظاهر می‌شود تا بازیکنان بتوانند در شکار، شرکت کنند. کشتن Boss شماره یک باعث باز شدن Boss شماره ۲ می‌شود و همین‌طور تا شماره ۱۰ ادامه دارد. بعد از کشته‌شدن Boss، بازیکنان می‌توانند صندوقی را با توکن‌هایی که مربوط به همان صندوق است، باز کنند.

دقیقا در ساعت صفر که بر اساس زمان هماهنگ جهانی بازی تعیین می‌شود، نقشه‌ها مجددا تنظیم و از اول شروع می‌شوند.

what-is-luns-rush04

PVP (بازیکن در مقابل بازیکن)

بازیکن‌ها جنگجویان خود را به میدان مبارزه می‌آورند تا با دیگر بازیکنان رقابت کنند. با این نوع رقابت، تجربه به دست می‌آورید و مهارت‌های جدید می‌آموزید و سلاح‌های بیشتری برای افزایش قدرت کسب می‌کنید.

با هر بار پیروزی توکن، امتیاز تجربه و غنائم بیشتری به دست می‌آورید. با غنیمت‌هایی که از سایر بازیکن‌ها به دست می‌آید، به شما کمک می‌کند تا در جدول امتیازات بالا بروید. زمانی که بتوانید در پایان فصل، در جایگاه برتر جدول باشید، جایزه بزرگ را دریافت می‌کنید. در این رقابت، می‌توانید حالت‌های «یک‌به‌یک» یا «سه‌به‌سه»، انتخاب کنید.

بازی‌های دوره‌ای رقابتی

زمانی که جنگجو به سطح معینی می‌رسد، می‌تواند در بازی‌های دوره‌ای رقابتی شرکت کند. میزهای بازی زیادی وجود دارد که در آن‌ها رقابت کنید تا قوی‌ترین جنگجو تعیین شود. جایزه‌های متنوعی در این تورنمنت‌ها وجود دارد که از یک میز به میز دیگر متفاوت است.

what-is-luns-rush01

جدول امتیازات

زمانی که بازیکنان در مسابقات بازیکن در برابر بازیکن (PVP) برنده می‌شوند، تعدادی جام و جایزه دریافت می‌کنند. جدول امتیازات هر فصل، بازیکنانی که بیشترین جام را برنده شده‌اند را حساب می‌کند. توکن‌های LUS که توکن‌های اختصاصی این بازی هستند؛ به بازیکنان برتر در پایان هر فصل داده می‌شود.

زمین

چهار نوع زمین در بازی لونا راش وجود دارد: Frejlord،Zaun ،Piltover و Nonia . هر سرزمین موقعیت مکانی و طبیعت متفاوتی دارد. صاحبان زمین در این بازی می‌توانند از زمین‌های خود استفاده کنند یا آن‌ها را اجاره یا به فروش برسانند. همچنین آن‌ها می‌توانند به سایر بازیکنان اجازه دهند که در زمین‌های آن‌ها بازی و از آن‌ها هزینه دریافت کنند. هرچه زمین به محل برگزاری رویداد نزدیک‌تر باشد، مزایای بیشتری در زمان برگزاری رویدادهای ویژه بازی، برای مالکان به همراه خواهد داشت. فقط ۶۰۰۰ قطعه زمین در بازی لونا راش وجود دارد.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد لونا راش

 • تصاویر گرافیکی به همراه دختران جنگجو جذاب، با مجموعه کاربری متناسب با هر دو جنس.
 • بازی بسیار آسان حتی برای آن دست از کاربرانی که اطلاعاتی در حوزه گیمینگ و بازی ندارند؛ پشتیبانی از حالت نبرد خودکار.
 • اگر بتوانید یک جنگجو خوب بسازید، می‌توانید نسبت به میزان پولی که در ابتدا وارد لونا راش کردید، درآمد خوبی کسب کنید.
 • بعد از اینکه برای مدتی بازی کردید، با استراتژی شخصیت‌سازی خود می‌توانید با به چالش کشیدن سایر بازیکنان، کسب درآمد کنید.

 نقشه راه پروژه لونا راش

سه ماه پایانی سال ۲۰۲۱

 • معرفی پروژه
 • فروش خصوصی
 • ایجاد شبکه آزمایشی

سه ماه ابتدایی سال ۲۰۲۲

سه ماه دوم سال ۲۰۲۲

 • فروش زمین‌ها
 • ارتقا جنگجویان
 • ادغام جنگجویان
 • شرط‌بندی و استیک کردن
 • برگزاری رویدادها

سه ماه سوم ۲۰۲۲

 • ایجاد بازار
 • انتشار نسخه‌های اندروید و IOS بازی
 • اضافه‌شدن جنگجویان بیشتر
 • اضافه‌شدن مهارت‌های بیشتر
 • اضافه‌شدن مأموریت‌ها

سه ماه پایانی سال ۲۰۲۲

 • امکان بازی به همراه دوستان و تشکیل تیم
 • بازی‌های دوره‌ای رقابتی یک‌به‌یک
 • اضافه‌شدن رویدادهای بیشتر
 • ایجاد حالت بازیکن در برابر بازیکن «۳ به ۳»

 

اطلاعات تکنیکال

 • معیارهای کلیدی LUS
 • نام توکن: Luna Rush
 • نام اختصاری: LUS
 • بلاک‌چین میزبان: BSC
 • استاندارد توکن: BEP-20
 • قرارداد: در حال به‌روزرسانی …
 • عرضه کل: ۳۵۰ میلیون توکن
 • عرضه در گردش: ۳.۷۸۰.۰۰۰ توکن

تخصیص توکن $LUS

عرضه توکن Luna Rush تا به امروز به شکل زیر تخصیص‌یافته است:

فروش خصوصی: ۸%

۶% فروش در ابتدای تولید توکن، ۱ ماه کلیف (نگه‌داشتن سهام در کیف پول) و در نهایت آزادسازی ماهانه ۶%

مشارکت: ۷%

کلیف ۴ماهه و سپس آزادسازی ماهانه ۷%

فروش عمومی اولیه در صرافی غیرمتمرکز (IDO): 3%

۲۰% در ابتدای تولید توکن LUS و سپس آزادسازی ۲۰% به‌صورت ماهانه

تیم اصلی پروژه: ۲۰%

کلیف ۱۲ماهه، سپس آزادسازی ۴% به‌صورت ماهانه

سرمایه جاری: ۵%

۴۰% در ابتدای تولید توکن، سپس آزادسازی ۵% ماهانه

بازاریابی: ۱۰%

۱۰% بعد از ۷ روز، سپس باز شدن ۳% ماهانه

جایزه بازی لونا راش: ۴۰%

با شروع بازی، آزادسازی این ۴۰% آغاز شد؛ آزادسازی ۳ درصدی به‌صورت ماهانه

رزرو: ۷%

سه ماه کلیف، سپس آزادسازی ۵ درصدی به‌صورت ماهانه

موارد استفاده از توکن LUS

شما می‌توانید از روش‌های زیر توکن به دست بیاورید:

 • هر روز در مرحله «شکار Boss» بازی لونا راش، شرکت کنید.
 • برای تکمیل ماموریت‌ها در نبردهای PVP، شرکت کنید.
 • در هر فصل رتبه‌ بالایی در جدول امتیازات کسب کنید.
 • در بازی‌های رقابتی دوره‌ای شرکت کنید.
 • در رویدادهای ویژه‌ای که برگزار می‌شود (مثل «یک در دو ۱*۲» که در آن بر برد یا باخت یک مبارزه شرط‌بندی می‌کنید) شرکت کنید.

بازار و جامعه لونا راش

بازار

در حال حاضر بازار اشباع شده‌ای برای بازی‌های کسب درآمد به وجود آمده است. لونا راش می‌تواند همان پروژه‌ای باشد که به‌سادگی در بین انبوهی از نوآوری‌های بازار پنهان شده است. بااین‌حال تیم توسعه‌دهنده این بازی، آرزوی خود را مبنی بر استفاده جهانی از بلاک‌چین، ابراز کردند.

جامعه

صفحه مجازی لونا راش در شبکه توییتر از مرز ۵۷ هزار کاربر عبور کرده است.

پشتیبانان لورا راش

Thai Ngo– موسس و CEO

به‌عنوان مدیرعامل شرکت سرگرمی Helios و چشم‌انداز ارتباط مردم از طریق دنیای سرگرمی، این شرکت را برای ساخت بازی‌های چندنفره باکیفیت بالا و با تمرکز بر تعاملات اجتماعی و ارتباط جوامع مختلف با یکدیگر، رهبری می‌کند. او از دانشگاه Kyung Hee ، در سال ۲۰۱۷، مدرک فوق‌لیسانس علوم کامپیوتر دریافت کرده است. همچنین فعالیت‌های چندگانه او در کنفرانس‌ها و ژورنال‌های بین‌المللی منتشر شده است.

Tai Ta– سرپرست فناوری بلاک‌چین

Tai Ta محقق و سرمایه‌گذار بلاک‌چین این شرکت است که بیش از ۱۰ سال سابقه در توسعه سیستم‌های مقیاس بزرگ را دارد. او یکی از هم موسسان Engimo و همچنین مشاور بسیاری از پروژه‌هایی که بر بستر بلاک‌چین فعالیت می‌کنند، است.

Nhut Tran– رئیس ارشد بازاریابی

او بیش از ۹ سال سابقه در مارکتینگ و ایجاد جامعه هدف دارد.

Khoa Pham– سرپرست توسعه BACKEND

با بیش از ۵ سال سابقه در تحقیق در حوزه بلاک‌چین و توسعه Backend در سیستم‌های مقیاس بزرگ را دارد (بیش از ۲ میلیون CCU). او تیم Backend  را برای پروتکل انتقال فایل‌های بازی (FPT)  هدایت می‌کند.

Thanh Tran – سرپرست فنی

او یک مهندس ارشد با بیش از ۸ سال تجربه در حوزه صنعت بازی است. او تجربه ساخت بازی‌های AAA (بازی‌هایی که با بودجه‌های کلان ساخته شده‌اند و در رسانه‌ها هم تبلیغات گسترده‌ای دارند) را برای کمپانی Gameloft دارد.

Cuong Tran– رهبر هنری

او بیش از ۴ سال سابقه در صنعت بازی و گیمینگ دارند و بیش از ۲ سال است که در حوزه هنری به‌عنوان رهبر، مشغول به فعالیت است.

همکاران پروژه لونا راش

تکنولوژی

فناوری به‌کاررفته در این بازی، از همکاری زبان برنامه‌نویسی Python، Unity، BscScan و Firebase کمک گرفته است.

what-is-luns-rush02

مشاوران پروژه لونا راش

 • Scofield- موسس و CEO ایستگاه BSC

Scofield از سال ۲۰۱۷ به تکنولوژی بلاک‌چین و بازار کریپتو علاقه‌مند بود. او  فارغ‌التحصیل مهندسی هوافضا از دانشگاه Technology است. او بیش از ۴ سال است که در حوزه بلاک‌چین و کریپتوکارنسی مشغول به انجام تحقیقات و فعالیت‌های مختلف است. همچنین سال‌ها تجربه در توسعه بازار بازی‌های بلاک‌چین دارد. او تجربه قوی‌ای در پیش‌بردن رابطه به‌سوی موفقیت دارد.

Lam نزدیک به ۱۲ سال است که در حوزه توسعه بازی‌ها فعالیت می‌کند. او کار خود را از زمان بازی‌های Java شروع کرد و برنده تعداد زیادی جایزه در آکادمی‌ها و صنعت بازی است.

Lam در رشته علوم کامپیوتر و مهندسی از دانشگاه فنی ویتنام، لیسانس افتخاری دریافت کرده است. او به‌عنوان CEO شرکت Senspark مسئول فعالیت‌های روزانه این شرکت است همچنین رهبری توسعه محصولات و استراتژی فنی این کمپانی نیز برعهده اوست.

جمع‌بندی

لونا راش یک بازی نوظهور در بستر بلاک‌چین است. این بازی سبک Idle دارد و بر اساس استراتژی کاربران پیش می‌رود. بازیکنان می‌توانند با کسب امتیاز در مراحل مختلف این بازی توکن‌های اختصاصی LUS دریافت کنند.

لونا راش، دنیایی آماده برای یکپارچه شدن با دیگر دنیاهای بازی است. NFTها در این بازی مثل زمین‌ها، درختان و مصنوعات ماورایی را می‌توان در این جهان مجازی استفاده کرد؛ یا برعکس، لونا راش را به بازار برد و در آنجا به فروش رساند.

این بازی Idle و استراتژیک به‌زودی در متاورس نیز عرضه خواهد شد. شما می‌توانید جزو اولین کاربرانی باشید که به دنیا لونا راش پا می‌گذارید و از مزایا و درآمد آن بهره‌مند می‌شوید.

 

 

 

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

cocos-token-introduction01
بهترین بازی کریپتویی رایگان
mavia game

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

قیمت‌ ارزهای‌ دیجیتال محبوب