معرفی بهترین ارز برای استیک در سال ۲۰۲۳

بهترین ارز برای استیک

فهرست محتوا

استیکنیگ ارز دیجیتال یا همان سهام‌گذاری یکی از روش‌های کسب سود در وضعیت نزولی بازار است. استیکنیگ در واقع روشی است که بسیاری از ارزهای دیجیتال با هدف تایید تراکنش از آن استفاده می‌کنند. بزرگترین مزیت استیکینگ برای سرمایه‌گذاران، کسب بازدهی از طریق دارایی‌های غیرفعال است. با ساز و کار سهام‌گذاری ارزهای دیجیتال در شبکه اصلی خود قفل و یا ذخیره می‌شوند. شما می‌توانید این فرایند را شبیه به سپرده‌گذاری در بانک تصور کنید. اگر به دنبال کسب سودی مطمئن از بازار کریپتو هستید، در این مطلب به بررسی بهترین ارز برای استیک در سال ۲۰۲۳ می‌پردازیم.

بهترین ارز برای استیک در سال ۲۰۲۳

اتریوم بهترین ارز دیجیتال مبتنی بر اپلیشکین غیرمتمرکز یا دیفای برای استیک در سال ۲۰۲۳ است. این ارز دیجیتال در حال حاضر از الگوریتم اجماع اثبات کار بهره می‌برد. اما گزارش‌ها نشان می‌دهد به‌روزسانی اتریوم ۲.۰ قرار است این ارز را به سمت و سوی الگوریتم اجماع اثبات سهام سوق دهد.

بهترین ارز دیجیتال برای استیکینگ

با وجود اینکه این فرایند ممکن است تا سال ۲۰۲۳ طول بکشد اما اتریوم زنجیره‌ای موسوم به beacon را فعال کرده که کاربران می‌توانند با آن توکن‌های اتریوم را استیکینگ کنند. آخرین تحلیل‌ها بازدهی استیک اتریوم را ۵.۴ درصد اعلام کرد. با وجود کارمزدهای بالا، اتریوم به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای استیک کردن در سال ۲۰۲۳ شناخته می‌شود.

همچنین ببینید: استیک ارز دیجیتال چیست و چگونه انجام می‌شود؟

۱. کاردانو؛ بهترین ارز دیجیتال نسل سوم

دقیقا شبیه به سولانا، کاردانو هم یک بلاکچین نسل سوم به شمار می‌آید. پاداش استیک ارز دجیتال کاردانو بین ۴ الی ۶ درصد است. درصد بالایی از توکن‌های کاردانو استیک شده‌اند و همین موضوع هم نشان از پروژه‌ای قدرتمند دارد.

استیک کردن در پروژه کاردانو تفاوت زیادی با اتریوم دارد و هر زمان که لازم باشد شما می‌توانید ارزهای خود را خارج کنید. کاردانو بهترین روش‌ها برای مدیریت سود را دارد. اگر کاربران زیادی در یک استخر استیک کردن، مشارکت داشته باشند به تدریج مقدار سود کم می‌شود. به این ترتیب افراد انگیزه پیدا می‌کنند تا استخرهای جدید راه‌اندازی کنند و در نتیجه شبکه غیرمتمرکزتر و ایمن‌تر می‌شود. (چنانچه تمایل به خرید کاردانو و مشاهده قیمت آن دارید، می‌توانید از شرایط معامله این رمز ارز اطلاعات کسب کنید)

ارز کاردانو

۲. سولانا؛ بهترین ارز دیجیتال با تراکنش‌هایی فوق‌ سریع

شبکه سولانا یک بلاکچین نسل سوم است که بر تراکنش‌هایی با سرعت بالا و ارزان تاکید دارد. این ارز از مکانیزم اثبات سهام استفاده می‌کند و دارندگان آن می‌توانند دارایی‌های خود را در استخر استیکینگ قرار دهند. مکانیسم پاداش سولانا هم به شکل درصدی و به طور دقیق ۶.۹ درصد است. پروژه سولانا برای دوره‌های مختلفی قفل می‌شود و سودآوری آن برای دوره‌های طولانی‌تر حتی می‌تواند به ۱۲ درصد هم برسد. سولانا بهترین ارز برای استیک در سال ۲۰۲۳ است. زیرا تا به حال نزدیک به ۷۸ درصد از توکن‌های آن استیک شده‌اند که نشان از ارزش بالای این شبکه دارد. (چنانچه تمایل به خرید ارز سولانا و مشاهده قیمت آن دارید، می‌توانید از شرایط معامله این رمز ارز اطلاعات کسب کنید)

۳. پولکادات؛ پروژه‌ای با چشم‌انداز درخشان

چرا پولکادات را بهترین ارز دیجیتال برای استیک در سال ۲۰۲۳ می‌دانند؟ این شبکه به اتصال بلاکچین‌های مختلف شهرت دارد. با پولکادات می‌توانید از طریق دارایی‌های غیرفعال خود در یک بلاکچین به درآمد برسید. بازده تخمینی سهام‌گذاری دات بسیار بالا بوده و می‌تواند به حدود ۱۴.۵ درصد برسد. (چنانچه تمایل به خرید ارز دیجیتال پولکادات و مشاهده قیمت آن دارید، می‌توانید از شرایط معامله این رمز ارز اطلاعات کسب کنید)

رمزارز پولکادات

۴. توکن BNB صرافی بایننس کوین

توکن BNB می‌تواند نامزد انتخاب به عنوان بهترین ارز برای استیک در سال ۲۰۲۳ باشد. همانطور که همه ما می‌دانیم بایننس بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است که کاربران می‌توانند با استفاده از توکن آن ۲۵ درصد تخیف کارمزد دریافت کنند. شما به کمک خود پلتفرم بایننس و همچنین کیف پول‌های BEP-2 شبیه به تراست ولت بایننس کوین را استیک کنید. سود استیکینگ این ارز دیجیتال می‌تواند به رقم ۱۲.۵ درصد برسد.

همچنین بخوانید: آموزش نحوه بازیابی رمز تراست ولت

۵. توکن TARO پروژه RobotEra؛ بهترین ارز دیجیتال متاورسی

یکی از بهترین گزینه‌ها برای استیکینگ در سال ۲۰۲۳، RobotEra است. این پروژه‌ به تازگی پیش‌فروش توکن‌های استیکینگ خود را آغاز کرده است. RobotEra یک پروژه ارز دیجیتال مبتنی بر متاورس است که به کاربران اکوسیستم مجازی غنی از پروتکل‌های مبتنی بر NFT، فرصت‌های کسب درآمد و همینطور سرمایه‌گذاری در بازی‌های متاورسی را ارائه می‌کند. توکن TARO در حال حاضر از طریق یک دور پیش فروش سه مرحله‌ای توزیع می‌شود

(چنانچه تمایل به خرید ایپ کوین دارید، می‌توانید از شرایط معامله آن اطلاعات کسب کنید)

توکن taro

۶. پالیگان (MATIC)؛ راه‌حلی برای مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم

پالیگان به دلیل حل مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم بهترین ارز دیجیتال برای استیک در سال ۲۰۲۳ است. در این پروژه منحصر‌به‌فرد تمامی تراکنش‌های شبکه بلاکچین از طریق نودهای اعتبارسنج به تایید می‌رسند. شبکه پالیگان به دلیل برخورداری از بلاکچینی منعطف در بسترهای متمرکز و غیرمتمرکز پتانسیل بسیار بالایی برای استیکینگ در سال ۲۰۲۳ دارد. (چنانچه تمایل به خرید پالیگان و مشاهده قیمت آن دارید، می‌توانید از شرایط معامله این رمز ارز اطلاعات کسب کنید)

۷. هیدرا (HYDRA)؛ پلتفرمی برای محافظت از کاربران در برابر کاهش قیمت

در هیدرا (HYDRA) کاربران به دلیل مکانیسم‌ها و پاداش‌های بلوک تورمی در برابر کاهش قیمت محافظت می‌شوند. در صورتی که به سود استیکینگ هیدرا علاقه دارید، بسیار مهم است که بدانید که هر کاربری می‌تواند به راحتی به یک گره در این اکوسیستم تبدیل شود. برای شروع استکینگ با این ارز دیجیتال به شما پیشنهاد می‌کنیم که کار خود را با حداقل ۱۰ سکه هیدرا در والت آغاز کنید. اما چرا هیدرا را به عنوان یکی از بهترین کوین‌های Pos می‌شناسند؟ زیرا تمامی سهامداران اولیه می‌توانند نرخ بازدهی تا ۶۰ درصد را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید: ارز دیجیتال اوشن پروتکل چیست و چگونه کار می‌کند؟

رمزارز هیدرا

پیش از استیکینگ ارزهای دیجیتال باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

بعد اینکه با بهترین ارز برای استیک در سال ۲۰۲۳ آشنا شوید، لازم است تا به نکاتی در رابطه با چگونگی استیکینگ توجه داشته باشید. به شما پیشنهاد می‌کنیم تنها در پروژه‌هایی که واقعا به آن‌ها اعتقاد دارید وارد شوید زیرا استیکینگ فرایندی است که نیاز به سرمایه‌گذاری بلندمدت دارد. پیش از هرگونه سرمایه‌گذاری حتما درباره آن پروژه به خوبی تحقیق کنید.

همچنین بهتر است به این نکته هم توجه داشته باشید که تیم توسعه‌دهنده باید شناخته شده و در دسترس باشد. از طرفی فضای پروژه و دید جامعه دارندگان نسبت به آن ارز دیجیتالی باید مثبت باشد. در غیر این صورت این امکان وجود دارد که از وارد پروژه‌های کلاهبرداری شوید و تمام سرمایه و زمان خود را هدر بدهید.

بیشتر بخوانید: پیش بینی آینده ارز استورج تا سال ۲۰۳۰

best-coin-for-staking-2022-09

جمع‌بندی

در دنیای کریپتوکارنسی فرصت‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد. شما با شناخت بهترین ارز برای استیک در سال ۲۰۲۳ و انتخاب پلتفرمی مناسب می‌توانید از امنیت و سودآوری دارایی خود اطمینان حاصل کنید. ناگفته نماند که یکی از بهترین کیف پول‌های دیجیتالی برای استیکینگ هم کیف پول تراست ولت است.

استیکینگ پتانسیل بازدهی بالایی با توجه به نوع ارز دیجیتال دارد. استیکینگ همچنین در نقطه مقابل ماینینگ قرار دارد. در استیکینگ برخلاف ماینینگ به تجهیزات خاصی نیاز ندارید و به سادگی و بدون داشتن هرگونه نگرانی می‌توانید از دارایی‌های غیرفعال کسب درآمد کنید.

به این مقاله امتیاز دهید.
[جمع نتایج: ۰ میانگین: ۰]

مطالب مرتبط

آموزش خرید تتر
آینده ارز دیجیتال سولانا
بهترین کیف پول کاردانو

دیدگاه ها 1

  1. علی می گوید:

    لطفا ارز دیجیتال Hexکه پشتوانه پوند انگلستان و پروژه اثبات سهام کاملی داره رو هم اضافه کنید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدید‌ترین مطالب

قیمت‌ ارزهای‌ دیجیتال محبوب